تند استقلال به بیانیه پرسپولیسمعاون باشگاه استقلال در واکنش به بیانیه تند باشگاه پرسپولیس صحبتهایی در حاشیه نشست خبری این تیم مطرح کرد.

به گزارش استقلال، محمد نوری ارتباطات باشگاه استقلال در بیانیه تند باشگاه باشگاه، در حاشیه بازی بخشی از آن را در زیر می‌خوانید.

* این صحبت‌ها را در کنفرانس خبری معرفی و همین دلیل پس از کنفرانس در خدمتتان هستم. باشگاه تخصصی بیانیه توهین آمیز که منتشر شد، می خواستم توضیحاتی ارائه دهم. این است که به این مسائل از مسائل روشنفکری فوتبال نگاه کنید. این یک واقعیت است که باشگاه استقلال همیشه یک واکنش از خودش نشان داده و شروع کننده نبوده است.

* دیروز یک خبر در رسانه‌های معتبر منتشر می‌شود که باشگاه پرسپولیس نامه‌های سازمان‌ها گفته‌اند که نامه این رسانه‌ها نیست و کارمان است. ما از این نکن.

* همه نامه به و نمیشود. چگونه نامه ۱۵ روز پیش ما برای تأخر و تقدم زمانی بازی‌هایمان نسبت به پرسپولیس رسانه‌ای نشد؟ چیزها، کارهای ترم یک رسانه است. نامه میزنید و میکنید. رابطه ی جنسی خاطره اختلاف ۶ امتیازی و چیزی جز این نیست.

* انضباطی از دو باشگاه خواست صادر شود. یکباره می‌بینید از دربی نامه‌نگاری می‌کنند تا کنند. همین جوسازی‌ها را کرده‌اند که پنالتی دقیقه ۲ استقلال در دربی گرفته نمی‌شود و داور در دقیقه ۹۰ جرات نمی‌کند پنالتی ما دربی دور رفت.

* اکثر رسانه‌ها هم طرفداران آن تیم هستند. وایرال دارند. آن‌ها کاملاً است. صحبت از این می‌شود که این را در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهند. فضاسازی را علیه قضاوت دربی انجام داد.

* همان برنامه فوتبالی که شما به آن استناد می‌کنید، در نیم فصل ۴ امتیاز به خاطر اشتباهات داوری ضرر کرده است. تازه بازی با فجر سپاسی تصویربرداری خوبی انجام نشده بود و ارسلان را در آن بازی داور به اشتباه مردود کرد.

* نگاه کنید یک در خصوص تخصصی صحبت و چه بلوایی شد. زدند این دو بازیکن عزیز را از آن بردند. یک مدیر عامل دیگر هم هست که بارها درباره سرمربی سابق تیمش و انتقالش به یک تیم دیگر صحبت کرده و گفته است که چرا پول ما را نمی‌دهید و چرا از پرسپولیس کسر امتیاز نمی‌کنید؟ انگاری.

* توسط عوامل خود در رسانه‌ها روی دو بازیکن سرباز استقلال زوم می‌کنند ولی درباره فلان بازیکن خوش صحبت می‌شود که کارت معافیتش مشکل دارد.

*ظلم‌هایی است که در حق انجام می‌شود. در اطلاعیه‌شان نوشته‌اند که با بازی لغو شده است. توهین به سازمان است. از کدام زورگویی صحبت می‌کنید که دو مدافع عزیز ما الان در ملوان هستند؟ طبق قوانین سازمان لیگ و مسابقه با لغو شده بود. همان سازمانی که ما از فصل ابتدایی بر سر تبلیغات محیطی و مسائل دیگر، مشکلات زیادی هم داشتیم، بازی را لغو کرد.

* با جوسازی روی داور دربی اثر بگذارند. در رابطه با رفتار آقای هم آمده اظهار نظر کردند. شما یک نظر از طرف ما درباره ضربه زدن به حریف به داور در یکی از مسابقات دیدید؟ چون اشاره کرده، ما درباره اش صحبت می کنیم. تیم های زحمتکش کردند. نمی‌شود متوجه شدم با تیم مشترک می‌گویید که تیم زحمتکش. به همین تیم زحمتکش با دست گل زدید.

*خبرنگاران استقلالی در رسانه‌ها کم‌تر هستند، آن‌ها سعی می‌کنند انواع جوسازی‌ها را انجام دهند، مسائلی را به صورت غیر فعال انجام دهند. فدراسیون و کمیته کمیته انضباطی می‌خواهیم که به این مسائل رسیدگی کنند. درباره حق قانونی خود صحبت می‌کنیم. هم گفتیم چرا دم دربی جوسازی می کنید؟ جوسازی ها چقدر علیه استقلال در دربی تاثیرگذار بوده است؟ پنالتی استقلال را در سالهای گذشته در دربی نگرفتند. امسال خطای امیری را داور دربی نگرفت. امیری مصاحبه کرد و گفت خطای پنالتی کرده است.

* نیاز به جوسازی‌ها ندارد. این تیم با قدرت کارش را پیش میبرد و نیازی به ارتش مجازی ندارد. ما به دنبال یک قهرمانی و بی و حدیث هستیم. بدهند، جواب بدهند، بی کنند، با واکنش محکم باشگاه استقلال خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم