IPL 2022: Gautam Gambhir استراتژی Lacknow Super Giants را برای حراج بزرگ فاش می کند


گاتام گامبیر، بازیکن سابق کریکت هندی، که به عنوان مربی بازی جدید IPL Lucknow Super Giants انتخاب شده است، یکی از مغزهای اصلی پشت استراتژی تیم در مزایده بزرگ IPL 2022 خواهد بود.

Gambhir در حال حاضر دارای دو عنوان IPL به عنوان کاپیتان کلکته نایت رایدر (KKR) و به عنوان استراتژیست تیم و مربی غول های بزرگ لاکنو، او فاش کرد که در مزایده بزرگ IPL 2022، فرنچایز قصد دارد چنین بازیکنانی را انتخاب کند. می تواند به ساخت تیمی برای آینده کمک کند.

“من فکر می کنم این یک فرصت عالی برای ایجاد یک میراث و ایجاد چیزی است که قبلا هرگز ایجاد نشده است. ما نمی خواهیم از کسی کپی کنیم؛ ما باید الگوی خود را داشته باشیم، ما نیز باید میراث خود را داشته باشیم. و چه چیزی بهتر از وقتی که توشه ای نداشته باشی” گامبیر در گفتگو با روزنامه نگار بوریا ماجومدار در برنامه خود “پشت صحنه با بوریا” گفت.

“سانجیو (گوئنکا) آقا، زمانی که او پونه (فرانچایز) را داشت، آنها با یک ران قهرمانی را از دست دادند. بنابراین، اگر بتوانیم آن کار ناتمام را نیز به پایان برسانیم، چالش بزرگی خواهد بود، اما پس از آن نمی توانیم قول بدهیم که در یک سال آینده اتفاق می افتد. این یک چشم انداز بلند مدت نیز هست. این چیزی نیست که ما فقط برای امسال فکر کنیم.» او اضافه کرد.

شایان ذکر است، لاکنو تصمیم گرفته است با KL Rahul (17 کرور)، مارکوس استوینیس (9.2 کرور) و راوی بیشنوی (4 کرور) برای IPL 2022 همراه شود. در حالی که راهول کلاه کاپیتانی را بر سر خواهد گذاشت، اندی فلاور نامگذاری شده است. مربی تیم

در همین حال، Gambhir دلیل خرید بیشنوی را نیز فاش کرد.

“راوی بیشنوی، از این منظر، بسیار منطقی نیز بود. او جوان است، او یک گزینه ویکت گیر است و باید بازیکن مطمئن شما باشد که در ترکیب 11 بازی می کند. او می تواند در بازی کاسه بازی کند. مراحل مختلف بازی. مهمتر از آن، او یک بازیکن بدون کلاه نیز هست. بنابراین از هر نظر منطقی بود که ما واقعاً او را وارد میدان کنیم تا بتوانیم او را در آینده توسعه دهیم.” گامبیر گفت.

“اگر او سرش را روی شانه‌اش نگه دارد، از اینجا به بعد بهتر می‌شود. اگر به جلو برویم، اگر بیشتر رانندگان پا را می‌بینید، احتمالاً این جوان‌ترین و احتمالاً با استعدادترین آنها نیز هست. از این منظر، ما یک استراتژی کنونی و بلندمدت هم داریم. او اضافه کرد.

در همین حال، مزایده بزرگ IPL 2022 در 12 و 13 فوریه برگزار خواهد شد. در این رویداد مگا دو روزه، 10 تیم برای برخی از بهترین استعدادهای کریکت جهان مناقصه خواهند کرد. لیست بازیکنان شامل 270 بازیکن با بازی، 903 بازیکن بدون بازی و 41 بازیکن کمکی است.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم