6 روشی که می توانید بدون اینکه مثل یک تازه کار کولر گازی جنرال گلد 12000 را دوباره اختراع کنید

با داشتن کولر گازی پنجره ای Koldfront WAC12003WCO 12000 BTU 115V گرما را شکست دهید! وقت آن است که در تابستان امسال با کولر گازی پنجره ای Koldfront از یک نسیم خنک بی پایان لذت ببرید، زیرا این تهویه مطبوع جمع و جور برای خنک کردن سریع فضاهای حدود 450 فوت مربع طراحی شده است. ابعاد LW1216ER 23.62 "Wx22.20" Dx15 اینچ است، حداکثر عرض پنجره 39 اینچ و وزن آن 81 پوند است. این 12000 BTU یک سیستم تهویه مطبوع پنجره ای است که برای خنک کردن یک اتاق 550 فوت مربعی ایده آل است.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

خنک کننده فوری برای اتاق های تا 550 فوت مربع. مدل‌های اینورتر 1.5 تنی سامسونگ و همچنین سیستم‌های تهویه مطبوع هیتاچی، دایکین، کلویناتور و پاناسونیک که دارای رتبه‌بندی بالای EER هستند (از نظر راندمان خنک‌کننده در برابر مصرف برق). درعوض، حداقل، در بین مدل‌ها/ترکیب‌های جداگانه با ساختار خارج از حالت مشابه (حتی شامل مدل‌های مختلف واحدهای بیرونی)، سازنده باید حداقل یک مدل/ترکیب جداگانه را برای PW,OFF آزمایش کند.

یک سازنده همچنین ممکن است مقادیر نمایش داده شده را برای مدل ها/ترکیب های جداگانه با گزینه های حالت خاموش کم مصرف تعیین کند. با این حال، همه این گزینه ها باید با شماره مدل های مختلف برای سیستم های تک بسته یا برای واحدهای خارجی (در مورد سیستم های تقسیم) شناسایی شوند.

حالت خواب تضمین می‌کند که با رضایت خاطر استراحت می‌کنید، حتی به عنوان کمک به صرفه‌جویی در قبض‌های گران انرژی. این دستگاه دارای 3 سرعت خنک‌کننده، حالت سازگار با محیط زیست و حالت خواب است تا انعطاف‌پذیری لازم برای خنک نگه داشتن شما را فراهم کند. این ویژگی فن را به مدت 2 دقیقه در فواصل 10 دقیقه ای ترتیب می دهد تا دمای اتاق به دمای تنظیم شده شما برسد، در این صورت کمپرسور شروع به خنک شدن کرده و ادامه می دهد.

نصب و عملکرد آن آسان است و می تواند اتاقی به مساحت 550 فوت مربع را خنک کند. نصب و کارکرد این محصول آسان است. AC آرام 12000 BTU به سرعت اتاقی به مساحت 550 فوت مربع را خنک و رطوبت را از بین می برد. با حدود 2.64 پینت در ساعت در رطوبت زدایی.

General Air Conditioner Representative

شما می توانید یک درجه حرارت دلخواه را انتخاب کنید و آن را یک درجه در یک زمان تنظیم کنید، نه با استفاده از یک صفحه، که بارها و بارها باعث می شود که اتاق سردتر یا گرمتر از حد انتظار شود. از کنترل از راه دور تعبیه‌شده در این مدل برای تنظیم سریع تنظیمات دما یا جابه‌جایی بین حالت‌های عملکرد از فاصله 16 دقیقه استفاده کنید.

دارای تنظیم دما قابل تنظیم است.

کنترل از راه دور دارای صفحه نمایش LCD است که به شما امکان می دهد AC را کنترل کنید. ابعاد BWAC12WT 13.8 "x17.1"x28.1" و وزن 81.8 پوند است. دارای کنترل از راه دور ساده و صفحه نمایش LED دیجیتال با برنامه ریزی تایمر 24 ساعته است که به شما امکان می دهد دمای هوا را با وجود جایی که هستید به طور دقیق مدیریت کنید. دارای تنظیم دما قابل تنظیم است. برای کنترل هوای ابزار تا 61 درجه فارنهایت در خنک‌ترین حالت و 88 درجه فارنهایت در گرم‌ترین تنظیم.

این عملکرد قبل از بازگشت به دمای تنظیم شده پس از 6 ساعت حالت صرفه جویی در انرژی، گاهی اوقات 2 درجه فارنهایت دما را تنظیم می کند. با استفاده از عملکرد ذخیره انرژی این واحد، که دارای تایمر روشن/خاموش 24 ساعته با EER 12.1 است، مقدار زیادی خنک خواهید کرد و حتی بیشتر صرفه جویی خواهید کرد. اگر زیاد رانندگی در بزرگراه انجام می‌دهید، ممکن است هم از نظر اقتصادی و هم از نظر راحتی، ارزش آن را داشته باشد.

Crew Cab 4WD 5 سیلندر میانگین 18.1. هر دو بیشتر در بزرگراه رانده شدند. تهویه مطبوع به اندازه کافی بادوام است و باعث راحتی و مراقبت برای روزهای آینده می شود. زمان خنک‌سازی را می‌توان بدون دردسر برای راحتی کاربر تنظیم کرد. 3) ظرفیت خنک کننده. مقدار نمایش داده شده ظرفیت سرمایش یک مدل/ترکیب منفرد نباید بیشتر از ظرفیت خنک کننده خروجی شبیه سازی شده توسط AEDM باشد.

پیشرفت های مداوم و پیشرفت های فناوری توسط سازندگان تجهیزات گرمایشی و سرمایشی انجام شده است و برای برآورده ساختن نیازهای خاص، ارائه دهندگان خدمات نیز باید بسیار تخصصی می شدند. پس از نصب/وصل به پریز استاندارد 115 ولت، به سیم کشی خاصی نیاز ندارد. مدل بزرگ و سنگین، زرق و برق دار به نظر نمی رسد. برای مثال، یدک‌کشی تریلر سنگین یا آفرودهای شدید ممکن است به یک قاب محکم و اجزای سیستم تعلیق تقویت‌شده نیاز داشته باشد.

General air conditioner representative

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از برای خواندن بیشتر در خصوص خرید کولر گازی در این ناحیه کلیک نمایید دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما