3 1 پیچی یک نیمه‌ای!

[ad_1]

خبر : 1811583 |
01 1400 01:31 |
2,611 |

2
دیدگاه

ناباورانه با یک دو جین ستاره؛

پاری سن ژرمن در دیداری خارج از خانه نانت با نتیجه 3-1 شکست خورد.

به گزارش “ورزش سه”، پری‌سن‌ژرمن بعد از شیرینی مقابل رئال لیگ بیست و پنجم یک فرانسه بود.

شاگردان پوچتینو با 10 برد و 5 مساوی طی 15 هفته بدون شکست پیش و با 59 امتیاز، با خیال راحت در صدر جدول رده بندی لیگ فرانسه حضور داشتند. حریف تیم دهم جدول بود که با توجه به نزدیکی امتیازات، شانس موفقیت چند پله ای در صورت کسب برد داشت. کاری که به نظر سخت می آمد اما انجام شد و نانت موفق شد بعد از طعم باخت را به صدرنشین بچشاند. این اتفاق در حالی رخ داد که پاریس ستاره در این دیدار حضور یافته بود و امباپه، را در خط حمله این تیم شاهد بودیم.

نانت که دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، بازی را هجومی کرد و زود به گل رسید. یک توپگیری از امباپه و ضدحمله ای سریع در دقیقه 4 گل اول را میزبان همراه داشت که زننده آن موانو بود.

پاریس زود می‌آید بازی را مساوی کند اما مساوی در موقعیت خیلی به تک را دروازه بان حریف به خوبی توانایی کرد. شاگردان پوچتینو از شوک اول خارج شوند، گل دوم را هم دریافت کردند. مرلین در دقیقه 16 با یک شلیک بیرون پا از سمت راست سمت جریمه دروازه را باز کرد.

در ادامه نیمه دوم پاریس بازهم برای باز کردن دروازه نانت آخرین موقعیت را در دقیقه 27 شاهد بودیم. نیمار در شرایط سه به تک با دروازه بان حریف توپ از داد تا قفل دروازه همچنان بسته است. پیش از پایان نیمه گل سوم هم برای نانت به دست آمد تا شکستی عجیب برای صدرنشین لیگ فرانسه در عرض یک نیمه رقم بخورد. این گل را لودویچ در دقیقه ۱+۴۵ به ثمر رساند.

پوچتینو نیمه دوم را تهاجمی شروع کردند و سرانجام موفق به گلزنی شدند. در دقیقه 47 با یک حرکت تکنیکی در داخل محوطه جریمه با دروازه بان تک شده و توپ را به تور چسباند. چند دقیقه امباپه هم می تواند برای پاریس گلزنی کند ولی ضربه او را دروازه بان کند. بازی سرتاسر تهاجمی پاریس در دقیقه 57 یک ضربه پنالتی به همراه داشت؛ این ضربه را امباپه گرفت و نیمار با ضربه ای بسیار بد از دستش داد!

پوچتینو در نیمه دوم ستاره های دیگری چون حکیمی، ایکاری و دی ماریا را هم به ترکیب تیمش اضافه کرد تا شاید ضرایط تغییر کند.
پردامنه پاریس ادامه داشت. در دقیقه 74 یک موقعیت طلایی را دهانه دروازه به دست آورد و دقت کافی را نداشت و در میان حسرت پاریسی ها به بالای دروازه رفت. چند دقیقه بعد از ضربه سر مارکینیوش روی ارسال کرنر سمت راست هم با اختلافی ناچیز از کنار دروازه به بیرون رفت تا نتیجه سه بر یک حفظ شود. لافونت، دروازه بان تیم نانت در دقایق پایانی هم واکنش های خوبی در مقابل ستاره های حریف داشت و در دقیقه 84 در دقیقه 84 را انجام داد تا با توانایی یک پنالتی و یک خطر خطرناک، یکی از ستاره های تیمش در جریان پیروزی سه بر یک و صعود تا رده. جدول رده بندی لقب گرفتن.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما