10 سایت برتر برای دانلود رایگان بازی کامپیوتر – لرن پارسی

بازی کامپیوتری کم حجم در مجموع در بازیهای استراتژیک شما میتوانید ارتش خود را آموزش داده و از آن ها برای ایجاد صلح و یا یورش به مناطق دیگر استفاده کنید. جنرال دارای مراحل داستانی است که برای یک بازی استراتژیک بسیار تحسین برانگیز است که همچین خط داستانی را داشته باشد. این ژانر با به کار گیری عواملی مانند هوش، دقت، سرعت العمل، آینده نگری، حوصله، در بعضی موارد کار تیمی توانسته است فیلتری برای گیمرها باشد، به این معنا که هر گیمری به دنبال این دسته از بازیها نمیرود. همچنین Shadow of Death 2 در زمینهی گیمپلی نیز پیچیدگی خاصی ندارد و تنها در مواردی مانند ضربه زدن، استفاده از قدرتهای ماکسیموس، جاخالی دادن و پرش خلاصه میشود.

 

دانلود بازی برای کامپیوتر کم حجم

 

بازی کامپیوتری کم حجم این بازی هم اکنون بر روی پلتفرم های ویندوز، کنسول های Wii، پلی استیشن ۲، ۳ و ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و وان، نینتندو سوییچ و گوشی های هوشمند اندروید و iOS در دسترس است. با اینکه بازی در سال ۲۰۰۷ میلادی منتشر شده، اما هنوز هم حرفهای زیادی برای گفتن دارد. در اینجا کنترل زیادی روی شخصیت اصلی ندارید، خودش حرکت میکند و فقط باید در زمان مناسب حمله کنید و جلوی ضربه دشمنان را بگیرید اما بازی هرچهقدر در بخش گیم پلی رو به سادهسازی آورده، در قسمت گرافیک به استانداردهای گیم لافت پایبند بوده و با وجود اینکه تقریبا سه سال از انتشارش میگذرد همچنان یکی از زیباترینهای گوشی است. بازی تقریبا از همان اِلِمانهای نسخه پبشین بهره گرفته، با این تفاوت که بازی دارای زرق و برق بیشتری از لحاظ گرافیک و جزییات نسبت به نسخه قبل است. بازی Star Trek Online که محصول کمپانی Cryptic Studios می باشد و در سال 2010 عرضه شد جز یکی از بهترین بازی های آنلاین رایگان است. در حالی که نسخه های قبلی Baldur’s Gate از قسمت چند نفره پشتیبانی نمی کردند، گزارش های اخیر حاکی از آن است که Baldur’s Gate 3 با حداکثر 2 بازیکن محلی و 4 بازیکن آنلاین قابل بازی است.

به طور کلی 8 Ball Pool شاید مانند سایر عناوین لیست و بازی های سبک بتل رویال تجربه هیجان انگیز یا به اصلاح «امروزی» را ارائه نکند، اما همچنان یکی از برترین بازی های موبایل محسوب میشود که تجربه آن با افراد دیگر به صورت آنلاین همیشه سرگرم کننده است. با وجود بخش آنلاین، اما همچنان بازی GTA V جزو بهترین بازی های آفلاین برای کامپیوتر است که میتوانید تجربه کنید. البته که نسخههای بازسازی شده از این بازی توسط کاربران منتشر شده است. در داستان پردازی قهرمانان و ویژگیهای آنها دقت فراوانی شده که این بازی را تبدیل به شاهکاری بیبدیل کرده است. داستان پر پیچ و خم در کنار لوکیشنهای واقعی و شخصیت پردازی زیبا توانسته این بازی را به شاهکاری بیبدیل در سری بازیهای استراتژیک تبدیل کند. تیم تیک تاک تِک در این پست به بررسی 10 عنوان از بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر میپردازد. به همین دلیل است که ما آن را در دسته بندی بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر قرار دادهایم. این بازی که بیشترین کاربر را دارد، محبوبترین بازی در جهان شناخته میشود. این بازی در سبک استراتژیک و زیر شاخه آن MOBA قرار دارد. راهبرد بی درنگ یا استراتژیک بیدرنگ ( Real-time strategy (RTS)) سبکی از بازی استراتژیک است که تغییرات در بازی به صورت لحظه به لحظه و بدون توقف اعمال میشوند.

در بخش داستانی بازی شما در نقش یک سرباز کهنهکار هستید که باید جلوی حملات تروریستی را بگیرید و دراینمیان همانند سایر بازیهای تیراندازی، قابلیت عوض کردن خشاب، نشستن و سنگر گرفتن، تیراندازی و هدف گیری دقیق را دارید و استفاده از آنها به هیچوجه در کنترل کردن شخصیت بازی خللی ایجاد نمیکند. در المان های گیم پلی این بازی از بازی هایی نظیر God of War Darksiders و Prince of Persia الهام گرفته شده است. البته در لحظات بخصوصی امکان استفاده از تیر و کمان نیز فراهم میشود. با اینکه بازی در سال ۲۰۰۴ میلادی منتشر شده، اما هنوز هم میتوان از آن به عنوان بهترین بازی تاریخ یاد کرد. مناظر زیبا، تنوع بالای دشمنان و ماموریتهایی که عملا پایانی ندارند، همه و همه دست در دست هم میدهند تا تجربه بازی The Elder Scrolls V: Skyrim برایتان فراموش نشدنی شود. خط فکری شرکت Blizzard Entertainment در این بازی بیشتر بر روی نقش آفرینی بازیکنان تمرکز داشته که در این امر به طور قطع میتوان گفت 100 درصد موفق بوده است. داستان بازی بیشتر به مقابله شوروی و آلمان میپردازد که آلمان نفسهای آخر را میزند چرا که بیش از 90 درصد منابع و ارتش خود را از دست داده و در حال مقاومت با بازماندههای خود است که شامل زنها و کودکان میشود.

دانلود بازی های کامپیوتری

گیم پلی جذاب، خلق نبردهای نزدیک به واقعیت و دِموهای احساسی، موسیقی متن زیبا، جلوههای بصری که با ظرافت کامل طراحی شدهاند همگی در یک قاب به نام Company of Heroes 2 ( گروهان قهرمانان 2 ) توسط شرکت بازی سازی Relic Entertainment به کسانی که جویای بهترینها هستند ارائه شده است. با اینکه تمرکز اصلی Red Dead Redemption بر اساس داستان John Marston بود، Red Dead 2 به عنوان بهترین بازی PC در مورد کل گروه سرزمین عجایب به عنوان یک جامعه کوچک و یک نظر ساخته شده است. هرچند که Microsoft Flight Simulator بیشتر از اینکه بازی باشد، یک برنامه شبیهساز پرواز است، اما در حال حاضر با پوشش همه خطوط پروازهای هوایی و تنوع هواپیماهای متنوع به یکی از سرگرمکنندهترین عناوین مایکروسافت در سال 2021 تبدیل شده است.

دانلود بازی Pc

چرخهای که تا پایان هم تکرار میشود و بزرگترین نکته مثبت این بازی افلاین نیز همین است. GTA V البته بخشی از موفقیتش را هم مدیون قسمت آنلاینش است که در این سالها، به لطف حمایت عالی راکاستار و انتشار منظم محتویات، به تجربهای سراسر هیجان و هرجومرج تبدیل شده و طرفداران خیلی زیادی دارد. اگر عاشق سلطنتی های نبرد هستید و می خواهید در دنیای وسیع و گسترده ای که همه در آنجا حضور پیدا می کنند با دیگران بازی کنید ، Fortnite قطعاً بهترین بازی برای شما خواهد بود. این بازی در نسخههای متفاوتی ارائه شد ( 200 Mod برای این بازی ساخته شد ) اما لازم به ذکر است که تنها دو نسخه Generals 1 و Generals Zero: Hour 2 توانستند جایگاه خوبی را میان بازیهای استراتژیک کسب کنند. این نقطه عطفی برای شرکت بازی سازی Relic Entertainment بود که تلاش خود را برای ادامه ساخت نسخه دوم بازی را با همین عنوان ادامه دهد.

 

دانلود بازی جدید کامپیوتر

 

زمانیکه در نقش مسابقه دهنده هستید، باید حواستان به پلیسها و سایر ماشینهای داخل محیط باشد، زیرا آسیب دیدن بیش از حد شما باعث از بین رفتن اتومبیل میشود و در نتیجه، بازنده خواهید بود.همچنین زمانیکه در نقش پلیس قرار میگیرید، باید تمام تلاش خود را در راستای ازبینبردن و نابودی ماشینهای مسابقه دهنده انجام دهید. بخش محبوب Zombies نیز در این نسخه وجود دارد و در همان محیط جنگ جهانی میباشد. در این بازی باید تمام اتومبیل هایی که در مقابل شما قرار می گیرند را نابود کنید. راکستار (Rockstar) با بازی GTA V نشان داد که میتوان یک بازی افسانهای ساخت.

Apex Legends یک بازی نبرد رویال درست مثل Fortnite است. احتمالا از روی نام بازی حدس زدهاید که بازی یک اثر دویدن خودکار و بیانتها است که صرفا باید کاراکتر را به طرفین جابهجا کنید و در بعضی مواقع از روی موانع بپرید. داستانی بسیار گیرا و خاص درمورد یک شخصیتی که هر 22 دقیقه میمیرد و دوباره زنده میشود. اثری سرگرمکننده که در جریان آن بازیکنان با قرار گرفتن در نقش شخصیتی که بهتازگی حافظه خود را از دست داده است، باید به اهالی یک روستا کمک کند و هیولاهای ساکن در منطقه را از بین ببرد.بافتهای بصری بازی از کیفیت بسیار بالایی روی پلتفرم موبایل برخوردار است که نشان میدهد تا چه اندازه سازندگان برای ارائه یک محصول منحصربهفرد تلاش کردهاند. اگر شما نیز آثاری را در نظر دارید که میتواند در این لیست حضور داشته باشد، خوشحال میشویم با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر ضعیف این لیست بخش کوچکی از دهها اثر آفلاین و موفقی است که میتوانید تجربه کنید. به تصویر کشیدن صحنههای خونین جنگ جهانی دوم که بتواند بیننده را به وجد بیاورد و با احساسات آن بازی کند کار بسیار سخت و دشواری است. به خصوص بازی Portal که نمادهایی را برای اولین بار به تصویر کشید. این سری بازی آنقدر محبوب بود که توانست در فروش نسخههای خود یکی از موفقترین بازیها شود. در این بازی ویدیویی که از بازی های کامپیوتری جدید امسال محسوب میشود رویاهای سیاسی خود را در قالب انجام ماموریتهای جدید، مصاحبه با افراد محلی و اکتشاف مکانهای تازه دنبال کنید. این بازی هرچند گرافیک زبان زدی ندارد ولی در زمان خود یک غول بی شاخ و دم بود که توانست همه رقبای خود را کنار بزند و به یکی از پر فروشترین بازیها تبدیل شود.

گرافیک بازی در بالاترین حد میتواند شمارا متعجب کند، چرا که در خلق صحنههای نبرد ( انفجار، تیراندازی، تیر خوردن سربازها، نورپردازی و غیره ) به ریزترین جزییات پرداخته شده است. بازی دارای سه گروه به نام ایالات متحده آمریکا و چین که به عنوان ابرقدرت شناخته میشوند و ارتش آزادی بخش جهان است که در تلاش برای نابود کردن دو ابر قدرت دیگر با استفاده از سلاحهای میکروبی میباشد. همواره شرکتهای بازی سازی در تلاش بودهاند تا با خلق آثاری متفاوت و جذاب، گیمرها را به چالش بکشند که همین امر موجب شده تا بازیهای بینظیری در سبک استراتژیک ساخته شود. به قدری این بازی کامل است که از هر زاویه، میدرخشد. استفاده از این مهارت ها و ایجاد خلاقیت در بازی باعث شده تا این عنوان به یکی از بهترین بازی های PC تبدیل شود. بخش داستانی بازی GTA V به قدری کامل و جذاب است که به هر بازیکنی را میتواند تنها در کمتر از یک ساعت، پای خودش میخکوب کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم