۲۵۰ نماینده به رئیسی: توافق تضمینیبیش از 250 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای ضمن تشکر از دولت صلابت و اقتدار در دولت نیاید و با اقتدار مانند گذشته دهد.

نامه نمایندگان مجلس خطاب به رئیسجمهور به شرح ذیل است:

حجت الاسلام آقای رئیسی ریاست جمهوری جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

ایران در مورد رفع تحریم های ظالمانه مجلس علیه ملت ایران به نقطه حساسی رسیده است، ما نمایندگان مردم عزیز سربلند ایران، ضمن تشکر نسبت به دیپلماسی فعال و عزتمندانه حضرتعالی تیم همکاری های لازم، توجه شما و مقامات نظامی را به زیر به :

1- دولت ظالم و تروریست آمریکا و نیز دنباله روان ضعیف و ذلیل آمریکا یعنی سه کشور در طول 8 سال گذشته نشان داده اند که به هیچ وجه پایبند نبوده و از هر وسیله ای ممکن است در جهت وارد کردن به ملت ایران، استفاده و حتی استفاده از آنها شود. تمام قوانین را نیز علیه تحریم کرده اند، بر اساس، باید از تجربه با قراردادن ایران، متعهد به با بدعهدان نگردیم.

۲- دولت تروریست آمریکا و سایر عهدشکن غربی باید که از برجام خارج نمی شوند.

٣- رژیم آمریکا و سایر طرف برجام باید از مکانیسم ماشه استفاده نخواهند کرد.

۴- رژیم و سه کشور اروپایی باید به ملت آمریکا وارد شود که تحریم ها علیه ملت ایران به بهانه های واهی هسته ای، تروریسم، موشکی و بشر را لغو می کنند، از جمله قوانین تحریم های آیسا، ساسا و U-Turn. شود.

5- در مقام اجرا ابتدا باید آمریکا اطرافعهد برجام دیگر بدلیل تغییر تحریم ها بعد از انجام این کار خود را ادامه دهند و آن را .

6- مطابق ماده 7 قانون راهبردی مجلس شورای اسلامی دولت جمهوری اسلامی موظف، هیچ مشکلی از سوی طرف مقابل به تصویب نرسیده است. تصویب مجلس، می تواند نسبت به گام های کاهشی در زمینه هسته ای اقدام کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم