یوگی آدیتیانات می گوید: انتخابات اوتار پرادش 2022: راهول، پریانکا برای خراب کردن کنگره کافی است، هیچ کس دیگری لازم نیست


دهلی نو: یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، روز دوشنبه با تند کشیدن به راهول گاندی و خواهرش پریانکا گفت که “برادر و برادران” “برای خراب کردن کنگره کافی هستند” و “هیچ کس دیگری برای همین کار لازم نیست”.

خواهر و برادرها (راهول گاندی و پریانکا گاندی وادرا) برای خراب کردن کنگره کافی هستند. به هیچ کس دیگری برای آن نیاز نیست.»

سی ام یوگی همچنین گفت که از رای دهندگان در اوتاراکند خواسته است که به کنگره “بکار” رای ندهند زیرا آرای آنها هدر خواهد رفت. سی ام یوگی با انتقاد از مخالفان ممنوعیت حجاب در مدارس گفت که رویای غزوه هند حتی تا قیامت محقق نمی شود و حکومت بر اساس قانون اساسی و نه شریعت عمل می کند. قانون

CM Adityanath گفت: “من می توانم با صراحت بگویم که اینجا هند جدید است، این هند محبوب ترین رهبر جهان، نخست وزیر نارندرا مودی است. در این هند جدید، توسعه برای همه است و مماشات با هیچکس وجود نخواهد داشت. “

او گفت که دولت با شعار Sabka Saath، Sabka Vikas، Sabka Vishwas کار می کند. با اصل Sabka Vishwas، Sabka Prayas کار می کند. او گفت: “هند جدید بر اساس قانون اساسی کار خواهد کرد و نه شریعت. من همچنین می خواهم به صراحت بگویم که رویای غزوه هند حتی تا قیامت محقق نخواهد شد.”

آدیتیانات، با شفاف سازی موضع خود در مورد بحث حجاب کارناتاکا، گفت که باید در مدارس از یک کد پوشش مناسب پیروی شود، و افزود که او هرگز از مردم یا کارگران در UP نخواسته است که زعفران بپوشند زیرا انتخاب شخصی آنهاست.

او گفت: “من قویاً معتقدم که این سیستم باید مطابق قانون اساسی هند اجرا شود. ما نمی توانیم اعتقادات شخصی، حقوق اساسی خود، علایق و ناپسندهای شخصی خود را به کشور یا نهادها تحمیل کنیم.”

وی افزود: “آیا من از مردم و کارگران در UP می خواهم زعفران بپوشند؟ آنچه می خواهند بپوشند انتخاب خودشان است. اما در مدارس باید لباس پوشیدن وجود داشته باشد. این موضوع مدرسه و نظم در مدارس است.”

رئیس‌جمهور همچنین با بیان اینکه اعتقاد شخصی فرد جداست، گفت: “اما وقتی از نهادها صحبت می‌شود، باید قوانین آنجا را بپذیرد. در شرایط ملی باید از قانون اساسی پیروی کرد.”

آدیتیانات در واکنش به سخنان اسدالدین اویسی مبنی بر اینکه حجاب یک حق اساسی است و روزی یک دختر باحجاب نخست وزیر می شود، گفت: “مدی برای آزادی و حقوق هر دختر (دختر هند) است که نخست وزیر مودی. جلوی قصور تریپل طلاک را بگیرید برای تامین عدالت و عزت و توانمندسازی دختر است که این تصمیمات گرفته می شود.

رئیس جمهور گفت: “فقط می توانیم بگوییم که نظام بر اساس شریعت کار نمی کند، بلکه طبق قانون اساسی عمل می کند. وقتی نظام بر اساس قانون اساسی کار کند، هر دختری محافظت، تکریم و متکی خواهد شد.” وزیر گفت.

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم