“یوگی آدیتیانات را به ماتش برگردان”: مایواتی به رای دهندگان در گوراخپور


دهلی نو: در حمله شدید به یوگی آدیتیانات، مایاواتی، رئیس حزب باهوجان ساماج در روز شنبه (26 فوریه) از رای دهندگان خواست تا وزیر ارشد اوتار پرادش را به موت خود در گوراخپور بفرستند.

رئیس BSP با متهم کردن CM به یک طرز فکر “کاستیستی” گفت که او بر توسعه جامعه SC/ST تمرکز نکرده است، و همچنین مدعی شد که Adityanath از مسلمانان کینه دارد.

رئیس سابق UP در سخنرانی در یک تجمع در گوراخپور گفت: «یوگیجی را به ماتش، نزد خانواده‌اش، بازگردانید. او وعده های بزرگی داده بود اما اجرای آن ناچیز بود. او به دلیل تنگ نظری کاستیستی خود، توسعه جامعه SC/ST و افراد بسیار عقب مانده را نادیده گرفت.

وی افزود: «او بر توسعه جامعه مسلمانان تمرکز نداشت و به دلیل احساس دشمنی با مسلمانان، پس از تشکیل پرونده‌های جعلی برای نابودی آنها تلاش کرد».

قابل ذکر است که BJP در انتخابات جاری مجلس اوتار پرادش از کرسی مجلس شهری گوراخپور که در مرحله ششم انتخابات در 3 مارس رای می‌دهد، آدیتیانات را انتخاب کرده است.

مایواتی گفت که BJP فقط مافیای مسلمان را می بیند و مافیای غیر مسلمان را نادیده می گیرد. “در طول جلسات عمومی BJP، آنها چیز زیادی برای گفتن ندارند و ادعا می کنند که برای حفظ نظم و قانون علیه برخی از مسلمانان اقدام کرده اند. آیا آنها نمی توانند مافیای غیر مسلمان را در مرز نپال ببینند؟ Devipatan پر از چنین مافیایی است. رهبر BSP گفت.

او گفت: “آنها فقط جنایتکاران جامعه مسلمان و بخش های ضعیف تر را می بینند. اما آنها باید بدانند که کل جامعه مسلمانان را نمی توان به خاطر اعمال ناشایست یک نفر مجازات کرد.”

مایواتی قول داد که اگر BSP در UP انتخاب شود، مردم در ایالت شغل خواهند داشت و مجبور به مهاجرت نخواهند بود.

رئیس BSP گفت: “طرح های بازنشستگی قدیمی اجرا می شود و کمیسیون هایی برای حل مشکلات مردم که اغلب به خاطر آنها اعتراض می کنند، تشکیل می شود. قوانین و قوانین مورد اختلاف مرکز و دولت ایالتی اجرا نمی شود.” او قول داد که مافیا و جنایتکاران را پشت میله‌ها زندانی کند و پس از تحقیقات، افرادی را که در پرونده‌های جعلی قرار گرفته‌اند آزاد کند.

در همین حال، مرحله پنجم رای گیری برای 61 کرسی مجلس در 12 ناحیه اوتار پرادش روز یکشنبه برگزار می شود و سرنوشت 692 نامزد را رقم می زند.

دو مرحله آخر انتخابات UP در 3 و 7 مارس برگزار می شود و نتایج در 10 مارس اعلام می شود.

(با ورودی های آژانس)

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم