یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی از فوتبال شد؟

[ad_1]

ماهی از زمانی که سرخیو آگوئرو به درد ناراحتی قلبی در زمین بازی چند باید به بازنشستگی دقیقاً نمی‌داند که مجبور به گرفتن این تصمیم تلخ شد. او به امید شدن با لیونل مسی، منچستررسیتی را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرد و به بارسلونا مسی همبازی شد.

با فراغت از بازی‌های فوتبال حالا زمان بیشتری برای ارتباط با طرفدارانش دارد و توئیتر درباره احوال خودش و دوران کرد.

اول بازنشستگی‌اش بود که درباره آن گفت: نمی‌دانم دقیقاً چه شد که مجبور شدم فوتبال را کنار بگذارم. هنوز هم هیچ‌کسی نمی‌داند که چه اتفاقی می‌افتد، باعث ابتلا به بیماری می‌شود به کووید عوارض و اکسن‌های خارجی اما این است که من نمی‌دانم چه شد. هر چه گذشت و من الان باید بیشتر مراقب خودم باشم، اما در گذشته هم مشکلی داشتم و شاید همان دوباره عود کرده است. .

لیونل مسی یکی صمیمی سرخیو آگوئرو و این دو در اکثر ملی آرژانتین با هم اگر بارسلونا نمی‌کرد، چه در رده باشگاهی هم می‌شود.

آگوئرو درباره رابطه‌اش حال حاضر پری‌سن‌ژرمن جالبی هم داد و آرژانتین بازی که یک روز تمام با هم حرف نمی‌زدیم. در تیم ملی رابطه‌مان بسیار دوستانه بود و از تمام لحظاتی که با هم لذت می‌بردیم چون مدت زمانی که هم بودیم بسیار محدود بود. این است که ما کم از دلخور می‌شدیم. فقط حال‌مان خوب نبود که تیم می‌باخت چون هر دوی می‌خواستیم که برنده بود.

مونیخ یکی از تیم‌هایی بود که سرخیو آگوئرو می‌توانست به آن ملحق شود. او اما داستان چه شد که باواریایی‌ها از خریدش منصرف شدند را توضیح دادند: هم این داستان همانقدر می‌دانم که برایم . بایرن مونیخ شده بودند بازی مرا مقابل ببینند. در آن مسابقه من بد بازی کردم و آنها عاشق بازی خوسه سوسا (بازیکن وقت استودیانتس) شدند و او را خریدند.

آگوئرو سپس ۵ تن از سرسخت‌ترین مدافعانی که برابرشان بازی کرده است را نام می‌برد و: فن‌دایک، سرخیو راموس، پویول و فردیناند.

یکی از سؤالات از آگوئرو پرسید این بود که اگر فقط می‌توانست پیراهنش را عوض کند، گفت: سؤال خوبی است. با مسی.

ستاره سابق منچستررسیتی در پاسخ به این سوال که اگر فوتبالیست نمی‌شد، چه شغلی را انتخاب می‌کرد، کرد: نمی‌دانم. از خودم میپرسم که چه اتفاقی میافتد. زندگی شما باید شانس هم داشته باشید. فوتبالیست نمی‌شدم الان نبودم.

آگوئرو در ادامه بهترین گلش در لالیگا، لذت‌بخش‌ترین بازیکن محبوبش در حال حاضر، بازیکنش در لیورپول و گفت: گلم در آخرین گلم به رئال مادرید بود. آن گل همیشه برای خاص بود بازی را باختیم. ️ در آمه‌ریکا. ️ فودن. بازیکن اوون. آرسنال؟ آنری.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما