کمیسیون پرداخت هفتم: دولت ایالت کمک هزینه عزت کارکنان را افزایش می دهد، جزئیات را بررسی کنید


دهلی نو: در چیزی که می تواند برای میلیون ها کارمند دولتی خبر خوبی باشد، دولت مادیا پرادش از آوریل 2022 افزایشی در کمک هزینه گرانی (DA) اعلام کرده است.

شیوراج سینگ چوهان، وزیر مادیا پرادش، روز شنبه (5 مارس)، گفت که دولت ایالتی تصمیم گرفته است که کمک هزینه عزت (DA) کارمندان دولت را به 31 درصد افزایش دهد.

چوهان که در ویدیشای مادیا پرادش بود، به ANI گفت: “ما تصمیم گرفتیم DA کارمندان دولت را به 31 درصد افزایش دهیم که پرداخت آن از ماه آوریل آغاز می شود.”

رئیس‌جمهور همچنین ۲۵۰۰۰ روپیه اضافی برای دانشجویان دختر تحت طرح لادلی لاکسمی برای پذیرش در کالج‌ها اعلام کرد. این برنامه با حمایت دولتی با هدف تشویق دانش آموزان دختر به تحصیل بیشتر است.

چوهان افزود که سایر طرح های دولت ایالتی نیز در این ایالت ادامه خواهد داشت. وی افزود: «ما 25000 روپیه اضافی به دانش‌آموزان دختر تحت طرح لادلی لاکسمی برای پذیرش در کالج می‌دهیم».

در همین حال، دولت مرکزی می تواند به زودی افزایش DA را قبل از پایان مارس 2022 اعلام کند. افزایش کمک هزینه گرانی منجر به افزایش قابل توجهی در دستمزد آنها خواهد شد.

دولت می تواند DA کارمندان دولت مرکزی را 3 درصد افزایش دهد. افزایش 3 درصدی DA به این معنی است که کمک هزینه عزت کارکنان دولت مرکزی به 34 درصد افزایش می یابد.

برای افراد بی دانش، کمک هزینه عزت جزء اصلی حقوق و مستمری کارکنان دولت و حقوق بازنشستگی است. دولت هر از چند گاهی کمک هزینه DA را مورد بازبینی قرار می دهد تا با تورم فزاینده مقابله کند. همچنین بخوانید: سم زدایی از شبکه های اجتماعی: ساعت ها از فیس بوک استفاده می کنید؟ در اینجا نحوه تنظیم یادآورهای به موقع آورده شده است

به عنوان مثال، دولت مرکزی دو بار در سال مزایای DA و DR را افزایش می دهد – بار اول در ژانویه و بار دوم در جولای. DA کارمندان دولت بسته به اینکه در بخش های شهری، نیمه شهری یا روستایی کار می کنند متفاوت است. همچنین بخوانید: رئیس جمهور اوکراین با ایلان ماسک صحبت کرد، ترمینال های اینترنتی Starlink بیشتری دریافت خواهد کرد

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم