چقدر می توانم از بورس خانه بخرم؟

[ad_1]

ایسنا: زمزمه‌های انتشار اوراق سلف مسکن در بورس کالا قوت گرفته و طبق اعلام شده، سازوکار این است که یک متر تا کامل از طریق سلف خانه پیش‌خرید و اگر در زمان سررسید به اندازه یک واحد واحد در اختیار باشد، می‌توان آن را انجام داد. واحد این ارزش می‌تواند خود را بفروشد و نقدی تسویه کند.

به گفته وی، قرار است در بازار سرمایه بستری فراهم شود. در واقع این امکان وجود دارد که افراد حتی به اندازه یک متر مربع و به میزان نقدینگی خود پیش خرید خانه انجام دهند تا از این طریق قدرت خرید پس‌انداز خود را داشته باشند. این مسکن به قطعات کوچک تبدیل می شود و امکان فروش آن را فراهم می کند و همچنین امکان انجام ثانویه فراهم می شود.

به عبارت دیگر، بورس کالا به دنبال آن است که مسکن را به متری و قالب استاندارد مسکن پیش فروش کند و در بستری که تضامین از ساخته شده و خریدار با خیال راحت اقدام به خرید کند، می دهد.

همچنین در سررسید، تولیدات را ایفا نمی‌کند، اگر بخواهیم تصمیم بگیریم و احتمال خریدار جبران کنیم.

این طرح در حال حاضر با نظر موافق کمیته فقهی سازمان همراه بوده و در مرحله‌ی تنظیم قرار دارد.

بازار بازار سلف موازی مسکن، بازار ثانویه وجود دارد. امکان خرید یا فروش مجدد برای افراد محیا است. بنابراین، اگر افراد در سررسید اندازه متراژ یک انتخاب انتخاب شوند، می‌توانند آن را بسازند و اگر زمان واحدی را انجام دهند به تسویه نقدی می‌رسند.

برای مثال فردی که سرمایه یک میلیون تومانی در اختیار دارد و امکان خرید یک واحد واحد متری را ندارد از طرح فروش در بورس قیمت قیمتی واحد برای هر آپارتمان توسط انبوه سازان (به عنوان مثال هر متر آپارتمان 10 میلیون تومان) استفاده شود. که آپارتمان پیش خرید و نوسانات قیمت را برای خود با پس‌اندازهایی می‌توان دوباره خرید و یک کند.

️ جزئیات کامل این طرح هنوز اعلام نشده و قرار است شرایط مشخص و اعلام شود.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما