چرا اکثر معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی شکست می خورند

اکثر فصل های این درس مرتبط با ریاضی مقاطع قبلی است و در صورتیکه دانش اموز در ریاضی مقاطع قبل مفاهیم اصلی را به خوبی آموزش ندیده باشد، این درس در این مقطع برای او بسیار سنگین خواهد بود و ضعف عمده ای در ریاضی پنجم خواهد داشت. در گوشه­ دنجی از حیاط چند دانش آموز با جثه­های ریز و درشت درحال بازی­ای شبیه به بیست سوالی هستند. سالن هنوز پر نشده است، خانم جوانی بدون میکروفن، ولی با صدای رسا شروع به خوشامد گویی به مهمانان می­کند و از چند دانش آموز درخواست می­کند که از مهمانان پذیرایی کنند.

بسیاری تصور می کنند که حضور در کلاس های خصوصی تنها مختص دانش آموزانی است که پایه ضعیفی دارند ، در صورتی که این باور کاملا اشتباه بوده و کلاس های خصوصی می توانند برای تمامی دانش آموزان مفید واقع شوند. تصور کنید کودکی از زمینخوردن بترسد و والدش او را در کلاس اسکیت ثبتنام کند. این تعبیری­ست که یکی از مادرانی که فرزندش در یکی از مدارس مشابه به نومدرسه­ای به کار می­برد. دو نفر از حاضرین در جلسه یادداشت­هایی را هم­زمان با توضیحات خانم جوان مینویسند و بعضی فقط تلاش می­کنند تصوری از روش کار آن­ها را کشف کنند. بعد از سخنرانی چهار خانم و دو آقای جوان خودشان را معرفی و سمت­های خود را در مدرسه شرح می­دهند.

بعد از پولاک او پزشک ناصرالدین شاه بود و در دارالفنون تدریس میکرد. بعد از حدود ۳۰ دقیقه سخنرانی او درباره­ اهداف مدرسه؛ یک نفر از حاضرین از او درباره ­روش آموزش و اینکه در نهایت بعد از یک سال دنبال کردن این اهداف چه انتظاری اولیا از فرزندشان باید داشته باشند می­پرسد و او پاسخ می­دهد: «همانطور که می­دانید تمام آموزش­های ما غیرمستقیم است، ما در اینجا پروژه­های مختلفی را برای بچه­ها بدون محدودیت سن و جنسیت تعریف می­کنیم، بچه­ها هر روز که وارد فضای اینجا می­شوند خودشان انتخاب خواهند کرد که امروز در کدام پروژه شرکت کنند و این آغاز انتخاب گری در آن­ها خواهد بود. یادگیری الفبا در پایان سال پنجم! شهریه برای ۹ ماه پنجاه ملیون تومان در نظر گرفته شده که در سه قسط قابل پرداخت است.

مصطفایی با اشاره به ثبت نام 55 هزار لرستانی برای پیاده روی اربعین، گفت: پرداخت ۱۸ هزار تومان حق بیمه زائران ضروری است. مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: از بیست و سوم مردادماه زائران میتوانند ثبتنام خود را در سامانه سماح با پرداخت ۱۸ هزار تومان حق بیمه قطعی کنند، پرداخت این حق بیمه ناچیز موضوع بسیار مهمی است که زائران میتوانند درصورت پیشامد اتفاقی از مزایای آن استفاده کنند. زنان خانه دار و دختران مانند بسیاری از اقشار کشور میتوانند تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار بگیرند و از خدمات تأمین اجتماعی استفاده کنند.

این کار در برخی از کشورها جرم محسوب می­شود و والدین به علت خودداری از شرکت دادن فرزند خود در فرآیند تحصیل مجرم شناخته شده و مورد بازخواست قانونی قرار میگیرند. اغلب این­ها تنها یک سری مفاهیم کلی مانند الفبا و ریاضیات ابتدایی را با سرعتی بسیار کند به بچه­ها آموزش می­دهند و به همین ترتیب از نظر آموزش و پرورش بازمانده از تحصیل محسوب می­شوند. گروهی از آن­ها به آموزش محتوای کتب درسی رسمی وفادار هستند و با کمی تفاوت در شیوه­ ارائه، مثلا بودجه بندی­هایی متفاوت از مدارس عادی کتابهای درسی را به دانش­آموزان خود یاد می­دهند، کسانی که در این نوع مدارس درس می­خوانند دانش آموزان غیرحضوری سیستم آموزش و پرورش کشور محسوب می­شوند، امتحان­های پایان سال را در مراکزی که اداره کل برایشان تعیین می­کند می­دهند و تفاوت خاصی به لحاظ سطح دانش با سایر دانش آموزان ندارند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از معلم خصوصی ریاضی ششم ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم