پیش ثبت‌نام سفرهای عتبات نوروزی از ۳۰ بهمنرئیس سازمان حج و زیارت، از آغاز پیش ثبت نام سفرهای عتبات نوروزی از ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش مهر، در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و حج و زیارت که امروز ریاست جمهوری حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی تشکیل شد رئیس سازمان حج که پیش از ثبت نام سفرهای عتبات انجام شد. نوروزی از ۳۰ بهمن آغاز و تا ششم اسفند ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

علی رضا رشیدیان با اشاره به اطلاع رسانی در این خصوص ۲۵ بهمن ماه صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: با توجه به تغییرات پیش بینی شده روزهای و ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ثبت نام قطعی انجام خواهد شد و از ۲۵ اسفند نیز به عتبات عالیات آغاز خواهد شد. شد و هشتم فرودین ادامه خواهد یافت.

در این جلسه فقیه در امور و زیارت به آغاز نام سفرهای عتبات عالیات دانشجویی ارائه خدمات به زائران را نشان داد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب همچنین لزوم پایبندی به تصمیمات ستاد مبارزه با مبارزه با مواد مخدر و رفتار یکسان با زائران را در دستور کار قرار داد و عراق را در پاسخگویی به قشر کثیری از سفر کرد.

این جلسه با اکبر رضایی معاون و عمره سازمان حج و زیارت و محمد حسین خوشنویس بعثه خاص در حوزه خدمات هوشمند یافت.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین حمید احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و داود باقری مسئول هماهنگی دبیرخانه کارگروه‌های بازنگری حج و حج و بعثه مقام معظم رهبری در اربعین و آسیب در فعالیت‌های خاص از جمله اسکان، تغذیه و تدارکات، پزشکی و گمشدگان گزارش راهبری را. بررسی به زائران نیاز توصیف کرد.
بر پایه این گزارش، در ابتدای این جلسه نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به روزهای تلخ و شیرین ماه‌های پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷ اشاره کرد و از ۱۹ بهمن روز بیعت تاریخی و اعلام همبستگی همافران با امام امت (قدس سره) و ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ایام الله و روزهای در اذهان مردم یاد کرد.

حجت الاسلام افزود: ایام دهه پرالتهاب برای افراد روزها فهمیده و خون پاکشان سنگینی به دوش دارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم