هشدار مشتری SBI! فورا این کار را انجام دهید یا با ناراحتی روبرو شوید


دهلی نو: برای به حداقل رساندن هرگونه مشکل، وام دهنده دولتی بانک دولتی هند (SBI) دارندگان حساب خود را تشویق کرده است تا PAN خود را با کارت Aadhaar خود تا 31 مارس مرتبط کنند. مشتریانی که موفق به انجام این کار نمی شوند، نمی توانند به خدمات بانکی روان دسترسی داشته باشند.

SBI اخیراً در توییتر خود نوشت: “ما به مشتریان خود توصیه می کنیم PAN خود را با Aadhaar پیوند دهند تا هر گونه مشکلی را به حداقل برسانند و به دریافت خدمات بانکی روان ادامه دهند.” طبق گفته وام دهنده، PAN هایی که تا 31 مارس 2022 با Aadhaar کاشته نشده اند، نامعتبر اعلام خواهند شد.

هر کسی می تواند با دنبال کردن این مراحل ساده، PAN خود را به کارت Aadhaar خود پیوند دهد:

  • برای تشکیل پرونده الکترونیکی به وب سایت اداره مالیات بر درآمد مراجعه کنید.
  • بخش Aadhaar Link را انتخاب کنید.
  • PAN، شماره Aadhaar و نام خود را وارد کنید.
  • هنگامی که روی دکمه “Link Aadhaar” کلیک می کنید، پیوند PAN Aadhaar شما تکمیل می شود.

پس از تکمیل مدارک، بخش فناوری اطلاعات نام، تاریخ تولد و جنسیت شما را بر اساس سوابق Aadhaar احراز هویت می کند. پس از آن، فرآیند اتصال به پایان خواهد رسید.

به دلیل اپیدمی کووید-19، مهلت اتصال PAN با Aadhaar بارها تمدید شد. آخرین مهلت فعلی 31 مارس 2022 است. در این زمینه، هیئت مرکزی مالیات های مستقیم نیز اعلام کرد که اگر PAN در مهلت مقرر به Aadhaar متصل نشود، غیرفعال می شود.

به گفته Pankaj Chaudhary، وزیر دارایی دولت، تا 24 ژانویه 2022، حدود 43.34 کرور PAN با Aadhaar متصل شده است.

در همین حال، SBI مهلت طرح FD ویژه سالمندان خود را تمدید کرده است. مهلت سرمایه گذاری در طرح سپرده ثابت WeCare ویژه SBI برای سالمندان تا 30 سپتامبر 2022 به تعویق افتاده است.

این طرح نرخ بهره ای را ارائه می دهد که 0.8٪ بالاتر از نرخ عموم مردم است. به عنوان مثال، نرخ سود سپرده های پنج ساله با نرخ ثابت برای عموم مردم 5.50 درصد است که از 15 فوریه 2022 لازم الاجرا می شود. اگر یک شهروند سالمند پولی را در طرح ویژه سپرده گذاری کند، نرخ سود 6.30 درصدی دریافت می کند.

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم