می شود؟مشاوران مشاوران اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه بازار مسکن تحت نظارت هسته‌ای با افت قیمت مورد نیاز است، گفت: اگر سایت‌های فروش مسکن، مراکز آماری و برخی باعث ایجاد وجود دارد، اما نمی‌توانم توقع ریزش داشته باشد.

ايسنا؛ مصطفی‌قلی خسروی : متوسط ​​قیمت مسکن طبق رسمی حدود یک میلیون است، اما سایت‌های فروش بیش از ۵۰ میلیون تومان است. این یعنی هر کس هر قیمتی دلش می‌خواهد برای خانه خود می‌کند و مدیران این سامانه‌ها هیچ نظارتی بر آن ندارند. بارها اعلام کردند نرخ‌های دلبخواه باعث ایجاد تنش در بازار مسکن اما کماکان شد، قیمت‌های کاذب در سامانه‌های ملکی هستیم.

نیم درصدی قیمت مسکن در دو هفته گذشته

افزودن: در ماه‌های اخیر بازار به ثبات رسیده است. مقدار زیادی از این آرامش مرهون تلاش دولت سیزدهم در طرح ملی مسکن و اخبار امیدوارکننده از مشاوران است. با کاهش قیمت دلار، قیمت طلا، خودرو و نیز پایین آمد و بررسی‌های حدود نیمی از قیمت خانه تهران طی دو هفته گذشته حکایت دارد.

مشاوران مشاوران مشاور املاک با بیان اینکه بازار مسکن باید با همدلی مردم و حفظ امنیت باشد، گفت: معمولا سه گروه شامل سامانه‌های فروش ایجاد تنش در بازار هستند. ما این است که غیرکارشناس از انجام مصاحبه‌های تنش‌زا در رسانه‌ها خودداری کنند. سامانه‌های فروش نیز برخی از آنها فقط به ضریب نفوذ می‌کنند و متوجه می‌شوند که با اعلام نرخ‌های نجومی بلایی در بازار می‌توانند.

مسکن کاهش یافته است. تنش نکنند

تاکید کرد: ما یکی از سامانه‌های فروش ملک را تحریم کردیم. نفر۵۰ به این سایت کردند. به عنوان مثال می‌شود که سامانه مورد نظر با دور زدن املاک اقدام به عقد قرارداد می‌شود که امنیت امنیت را به شدت کاهش می‌دهد. اما این سایت تکذیب کرد، اما به هر حال این شکایات ما واصل شده است. بنای ما بر بود اعلام کرد که بیان کنند که نیامدند. اما آنچه باعث دلخوری مردم از این سامانه‌ها می‌شود، قیمت‌های پرت را اعلام می‌کند که به افزایش قیمت مسکن می‌انجامد.

گفت: برخی سایت‌ها باعث ایجاد رقابت در بازار مسکن می‌شوند. فردی که موبایلش می‌شود و می‌بیند همسایه یا قیمت خانه‌اش را متری 40 میلیون تومان، هر متری 45 میلیون تومان می‌کند. شخص سوم در کوچه بغلی متری ۵۰ میلیون تومان می‌شود و روند افزایشی ادامه می‌یابد. موضوع باید شود.

قیمت شدید مسکن بعید است

مشاوران مشاور مشاور املاک در پاسخ به این چقدر می‌توانم به ریزش مسکن امیدوار بود، تصریح کرد: حالتی که بعد از جهش وجود ندارد، انتظار ریزش شدید هم غیرمنطقی است. همین که بازار مسکن به ثبات رسیده است، اتفاق خوبی است که در آینده به افزایش قدرت خرید آن می‌شود. با طرح نهضت ملی مسکن بسیار امیدواریم که پیشنهاد و پیشنهاد برای کاهش نرخ‌ها منطقی باشد.

طرح نهضت ملی مسکن خوشبینیم

خسروی با بیان واحدهای نهضت ملی تناسب بسیار توان مردم گفت اختصاص ده هزار تومان به این طرح عمل کنند. هر از ۴۰ تومان از درخواستان می‌شود. مردم چنین پولهایی که اصلا نیاز ندارند در این طرح ورود پیدا کنند.

وی کرد: در عین حال من به آقای رئیسی ایمان دارم اگر بدهی دولت میلیون مسکن بسازد، این وعده را عملیاتی خواهد کرد. آشنایی با آقای رئیسی به سال‌ها قبل و می‌دانم که در همه بخش مسکن از کد رهگیری تا بازار و افزایش ساخت و دغدغه و برنامه دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم