مهدوی‌نژاد از فرماندهان سپاه درگذشتسردار مهدی مهدوی نژاد از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پس از سالها تحمل رنج جانبازی دعوت حق را .

به گزارش روابط استان سمنان، سردار نژاد اهل شهرستان سرخه سمنان و از فرماندهان پاسداران ایران رنج جانبازی را لبیک گفت.

سردار مهدوی نژاد از اهالی سرخه بود و بیش از صد ماه فرماندهی در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و فرماندهی در تیپ قائم آل محمد (عج) استان سمنان، تیپ الغدیر استان یزد، لشکر ۱۶ قدس گیلان، لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) ) سپاه استان قم و مسئولیت جانشینی معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه را در خدمات خود نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت.

روابط عمومی کل سپاه نیز در اطلاعیه‌ای عروج شهادت گونه سردار سرتیپ دوم پاسدار مهدوی نژاد جانشین معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه را تسلیت گفت متن اطلاعیه به این شرح است:

در زادروز مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه السلام روح پر فتوحاز جانبی قدر سردار سپاه اسلام دوم عالی مهدی مهدوی نژاد» جانشین معاونت بازرسی سپاه و از فرماندهان و پیشتازان هشت دفاع مقدس به دلیل عوارض ناشی از جراحات شیمیایی زمان جنگ، .

کارنامه درخشان آن مجاهد نستوه و سردار انقلابی و ولایی به ویژه فداکاری‌ها و حماسه آفرین‌های سترگ و کم نظیر در بیش از صد ماه فرماندهی در مناطق عملیاتی و فرماندهی در تیپ قائم آل محمد (عج) استان سمنان، تیپ الغدیر استان یزد، لشکر ۱۶. قدس گیلان، لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) و سپاه استان قم و سپس مدت متمادی نقش آفرینی ماندگار در جایگاه جانشینی معاونت بازرسی.

ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، الهام بخش و راهگشای نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی به ویژه نهاد انقلابی و مردمی خواهد بود عروج شهادت گونه این سردار مؤمن، مخلص و پیشتاز در عرصه‌های نیاز انقلاب و کشور را به محضر مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده معظم‌الله و پرور استان بر خداوند برای او رحمت و رضوان الهی و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بیت معزا و بعثت ارجمند. عموم مصیبت دیدگان اجر جزیل و می‌کنیم همچنین آگاهی از مردم شریف و انقلابی می‌رسانند آئین‌های تشییع، و گرامیداشت آن سردار متعاقباً اطلاع رسانی شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم