مهاجری جریان افراطی کشور از امام خمینی انتقام می‌گیرد

[ad_1]

مسیحیان مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هر سال مقالات، مصاحبه‌ها، خاطرات، اخبار و پیروزی‌های آن، دشمنی‌هائی که با آن تبدیل شدند، مقاومت‌های مردم در برابر توطئه‌ها و فشارها، ضعف‌ها و قوت‌ها، خدمات و ویژگی‌ها می‌شوند.

هر قدر شرایط اقتصادی و امنیت و آزادی‌های مشروع در جامعه، دوستان انقلاب بهتر و بهتر می‌توانند به تشریح آن بپردازند، شرایط خوبی وجود داشته باشد، کوتاه می‌آیند و حتی گاهی اوقات افراد از گفتن و نوشتن خودداری می‌کنند و در مقابل، عناصری هستند. مخالف یا ناراضی و یا حتی کسانی که دچار مشکل و اشتباهاتی در محاسبات شده‌اند، با تحلیل‌های منفی انکار انقلاب برمی‌آیند.

آن کوتاه آمدن‌ها و این منفی‌بافی‌ها در سال‌های اخیر بیشتر شده و شرایط نامناسب اقتصادی و نادیده گرفته می‌شود در بخش‌های مربوط به آزادی بیان و قلم و انتخاب تغییر در قانون اساسی جمهوری اسلامی در مورد شناسایی و شناسایی موقعیت‌ها، زمینه این وضعیت فراهم است.

آنچه باعث تأثير شديد اين است كه در سالهاي آخر به ويژه امسال، با استفاده از تبليغاتي به شخص امام براي افراد ناراضي يا اشتباه شده، ابزارهاي خودنمايي شده و از طرف ديگري كه از آن‌ها انتظار مي‌رود امام دفاع كنند، باشد. تنظیمات مختلف اختیار کرده‌اند. صاحبان قدرت هم بقدری سرگرمی را تحکیم می کنند که اصولاً یا فرصتی برای توجه به چنین مسائلی را دارند که خدشه به چهره امام خمینی برای آن ها مهم نیست.

در همین جا لازم است بر این خطا اشتباه شود که منظور این نیست که امام خمینی معصوم از و اشتباه و نباید نقد شود. او خود اول کسی بود که گفت من هم اشتباه کرده‌ام و کسانی را که درباره او با زبان مبالغه صحبت می‌کردند، این کار نهی می‌کردند.

انتقاد و انتقام، تفاوت زیادی وجود دارد. این روزها عده‌ای با استفاده از آسیب‌های منفی ندانم‌کاری‌های مسئولین، انتقاد را بهانه داده و از امام خمینی می‌گیرند و عده‌ای نیز دارند که در تحکیم جریان افراطی را دارند و حالا از خود پشیمانند، با هدف پاک کردن آن منفی و چهره‌سازی خود. ، به چهره مؤسس نظام جمهوری اسلامی چنگ می‌اندازند.

امام خمینی در که عاشقان فراوانی اقشار مختلف مردم ایران میانی که سخنان او چرا می‌پذیرفتند، هرگز از تکیه کردن بر منطق عدول نکردند.

او انقلاب اسلامی را با شناخت واقعیت‌های جامعه و چراغ راه قرار دادن تعالیم اسلام ناب محمدی به پیروزی حقیقت و ایران را رژیم فاسد و منحط پهلوی که دلال استعمار خارج ساختند و به نظام مردم جمهوری اسلامی رسیدند. در دوران 10 ساله امام بعد از پیروزی انقلاب، باز هم در عینی که همگان با طیب خاطر از عمق جان به نقطه‌نظرهای امام همیشه به سخنان ناصحان منصف و دلسوز و آگاهانه به می‌کرد و هرگز خود را از نظرات آنها نمی‌دانند، باز می‌کند.

علاوه بر اینها، چشم و گوش‌های بی‌نام و نشان و بی‌غرض و بی‌طرفی در مردم دارند که آن‌ها را در زیر پوست جامعه می‌گذرانند با خبر می‌کنند و به همین دلیل بود که موضعگیری‌هایش تا آخرین لحظه عمر دقیقاً با ملی و هرگز از مصالح عامه فاصله داشت. نگرفت.

دارندگان کارنامه‌های پر از تلاش برای تحکیم افراطی اکنون احساس پشیمانی می‌کنند، خرسندی دارد، ولی این حضرات می‌دانند راه جبران آن سوابق، چنگ به چهره امام نیست. توسل به این روش، پناه از چاله افراط به چاه تفریط است.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما