قیمت کفش دست دوم چنده؟

[ad_1]

خرید و فروش کفش های دست دوم موضوعی نیست که در سال های اخیر مطرح شده باشد. کسانی که در دهه های اخیر از گمرک تهران دیدن کرده اند، احتمالا مغازه های استوک و کفش دست دوم را دیده اند. فروشگاه هایی که اغلب لوازم یا کفش های ورزشی و کوهنوردی دست دوم می فروختند. اما اکنون این فروش ها فراگیرتر شده و به کفش های رسمی، طبی و مردانه و زنانه رسیده است.

به گزارش فرارو، با جستجوی کلمه خرید کفش دست دوم به نظر می رسد بخشی از جامعه آنها با شرایط موجود سازگار شده و بخشی از نیازهای آنها توسط بازار دست دوم تامین می شود.

کسانی که از کفش های قدیمی خود خسته شده اند، دست روی کفش های کهنه می گذارند و با گرفتن چند عکس باکیفیت از آن ها، تبلیغات خود را در سایت های خرید اینترنتی قرار می دهند. برخی از افراد با سایز کفش نو یا استاندارد خود مشکل دارند و می خواهند آن را بفروشند.

اما الان بیشتر آگهی ها مربوط به کفش زنانه دست دوم، کفش دست دوم اصل، کفش دست دوم خارجی، خریداران کفش زنانه باز، کفش مردانه دست دوم تمیز و کفش مجلسی زنانه است.

بر اساس داده ها و آماری که روابط عمومی دیوار در اختیار ما قرار داده است، تعداد آگهی های کفش کارکرده در بهار امسال 2400 مورد بوده است. این تعداد در پاییز امسال به 2900 آگهی رسیده است که 21 درصد افزایش داشته است.

البته دیوار تنها بستر توزیع کفش های غیر نو نیست و سایت های دیگری مانند شیپور، دست 2 و … نیز این آگهی ها را منتشر می کنند.

خریدارانی که کفش های دست دوم می خرند و انبوه می فروشند!

از جمله آگهی های فروش کفش دست دوم می توان به آگهی هایی با عنوان خریدار کفش دست دوم اشاره کرد. یکی از آگهی دهندگان در توضیح آگهی خود می گوید که انواع کفش های مردانه، زنانه، ورزشی و باشگاهی را با بهترین قیمت خریداری می کند. او ساکن تهران است و شماره اش را در دسترس قرار داده است.

شماره ایرانسلش را کلید می زنم و بعد از چند بوق گوشی را برمی دارد. صدای ماشین و موتور نشان می دهد که او در خیابان است. به او می گویم در مورد آگهی اش زنگ زدم. اما من به او توضیح می دهم که من یک روزنامه نگار هستم و در این مورد سؤالاتی دارم. به او اطمینان می دهم که گفتگوی بین خود را بدون ذکر نام منتشر خواهم کرد.

دوباره نام خانوادگی من را می پرسد و می گوید الان سرم شلوغ است و یکی دو ساعت دیگر می توانیم صحبت کنیم. منتظر می مانم و وقتی همدیگر را دیدیم به او زنگ می زنم. اما او جواب نمی دهد. معلوم است که اعتماد نکرده و تمایلی به صحبت ندارد. جالب اینجاست که بعد از تماس تلفنی من این خریدار کفش کارکرده به سرعت آگهی خود را از سایت فروش اینترنتی حذف کرد.

من چندین سایت آنلاین دیگر برای خرید و فروش کالا دارم. کسی گوشی را بر نمی دارد. من دوباره تماس خواهم گرفت. این بار بعد از چند بوق گوشی را برمی دارد. صدایش نشان می دهد که جوان است. او ممکن است 30 تا 35 سال سن داشته باشد. من آگهی شما را می خواهم. کفش مردانه چرم دست دوم هم می خرید؟ او می گوید: «بله. البته باید به عکسها نگاه کنم. اگر کفش سالم باشد می خرم. می پرسد الان چند جفت داری؟ من میگم 4 جفت. یک جفت نیم بوت و سه کفش چرمی مردانه کالج. می پرسم الان قیمتش چنده؟ سریع پاسخ می دهد. اگر عکس کفش را ندیده باشم چگونه تعریف کنم.
ب
می پرسم اگر الان مغازه داریم و کفش می خواهیم، ​​می توانید کالای ما را تحویل دهید؟ چند ثانیه مکث می کند و می گوید: ما را گرفتی، ریاضیدان. شما همکار هستید و ما را سر کار می گذارید!

من به شما اطمینان می دهم که از سر دلخوری یا کنجکاوی زنگ نزدم. او می گوید تعدادی مغازه دست دوم در تهران عرضه می کند و همیشه منصفانه خرید و فروش می کند. می پرسم یعنی نوبت دیگران است یا سرت شلوغ است؟

خریدار بزرگ کفش دست دوم می گوید سرشان پر است. اما می تواند کالا را از مشتریان دیگر تحویل دهد. میگم همه اجناس ایرانیه یا خارجی هم بینشون هست؟ او پاسخ می دهد که اکثر آنها سهام هستند و دوستانی دارند که با آنها تماس می گیرند. اما او تاکید می کند که کفش های دست دوم خانه هم خرید و فروش آسان است.

می گوید اگر فروشنده هستید، می دانید که قیمت کفش خارجی حداقل ده برابر قیمت کفش داخلی است; بنابراین کفش ایرانی را می توان ارزان خرید و ارزان فروخت. او توصیه می کند که اگر شروع کار ما با این کار است، 20 درصد فروشگاه را با کفش های دست دوم و لوازم خارجی و بقیه را با کفش های ایرانی پر کنیم. سپس تضمین می کند که اقلام فروشگاه ما را با قیمت منصفانه عرضه می کند.

در بازار خرید و فروش کفش های دست دوم چه می گذرد؟

قیمت کفش دست دوم چنده؟

قیمت ها بسیار متفاوت است و محدودیت مشخصی ندارد. اما قیمت ها معمولا از 30 هزار تومان شروع می شود و گاهی به 4 تا 5 میلیون و 500 هزار تومان هم می رسد. کفش های دست دوم میلیونی البته عمدتا مربوط به کفش های ورزشی و کوهنوردی خارجی است.

بررسی آگهی های خرید و فروش کفش های دست دوم طبی و زنانه در سطح تهران نشان می دهد که قیمت این کفش ها از 48 هزار تومان شروع و به 1 میلیون و 500 هزار تومان ختم می شود. کفش های زنانه چرم و متفرقه بین 320 هزار تومان تا دو میلیون تومان قیمت دارند.

کفش های مردانه دست دوم اعم از چرم کلاسیک، کتانی، چکمه و کفش مردانه نیز از 50 هزار تومان شروع می شود و معمولا به دو میلیون تومان می رسد. اما در برخی موارد خاص، تبلیغ‌کنندگان ادعا می‌کنند که کشف دست دوم آنها کم استفاده و اصلی است. بنابراین اعداد 2 تا 4 میلیون تومان نیاز دارند.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما