شریعتمداری به روحانی درباره رفع حصرفارس: شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در لفافه کنایه‌های دولت و در راس که مدعی پیگیر رفع هستند، زد و نظران: مطمئن باشید آن‌هایی هم که راضی به برداشتن حصر می‌پردازد!

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در برنامه «بدون توقف» که قسمت دیگری از آن پنج شنبه‌شب از شبکه سوم سیما پخش شد، در پاسخ به اینکه «چرا حصر صورت گرفت» گفت: مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه کرده است. و نظام ازاین‌جهت که می‌خواست به سوابقی که می‌خواستند آن‌ها را در حصر می‌کردند اگر غیرازاین جرم بسیار بزرگ و مرض فی‌الارض بود.

وی همچنین در پاسخ به این موضوع که باید هر حکمی را در حیطه دادگستری صادر کرد و شورای عالی امنیت ملی اجازه صدور این را » اظهار کرد: تصمیمات شورای عالی امنیت ملی، در حکم قانون است و این شورا از قضائی خواست تا فعلاً اینها را صادر کند. محاکمه نشوند.

مدیرمسئول کیهان گفت: این در حالی است که سران فتنه وطن‌فروشی زدند و خیانت کردند. هم هست. فقط خون یکی از کسانی که ریخته شده است که آنها را اعدام می کنند، آنها را در اوج حمله می کنند، مردم زیر سوال بردند و مملکت را به آشوب کشیدند.

شریعتمداری ادامه داد: خواسته‌هایی که الآن توده مردم دارند، خیلی بالاتر از حصر من فقط که به وشانشان خیلی بالاتر از اینهاست.

وی با بیان بر این فتنه است» افزود: خیلی مهم نیست که چه دستور حصر را داده است. به‌هرحال شورای عالی امنیت ملی می‌تواند تصمیم بگیرد که در روال وجود ندارد اگر غیرازاین باشد اصلاً نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

مدیرمسئول کیهان گفت: مطمئن باشید آن‌هایی هم هستند که از رفع حصر حرف می‌زنند خیلی هم راضی به برداشتن حصر می‌زند!

افزودن: خیلی موضوعیت آنها در فضای کنونی، از رفع نمی‌توانند چون دیگر این مسائل برایشان وجود دارد. به‌ویژه در شرایط فعلی و انتخابات دنبال این هستند که ببینند چه می‌خواهند روی آن مانور دهند. الآن بیشتر مشکلات مردم به مسائل اقتصادی برمی‌گردند و آنها هم دنبال این هستند که نه مسئله رفع حصر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم