شرکت هومسا در پانزدهمین دوره نمایشگاه گردشگری


امسال طبق روال سال‌های گذشته نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در تاریخ 9 الی 12 بهمن 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی واقع در خیابان سئول برگزار می‌شود. شرکت هومسا به عنوان یکی از فعالان اصلی در دوره نمایشگاهی که در این نمایشگاه حضور یافته است و علاقه‌مندان شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آورند.

هومسا یک سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه است که با بیش از 8000 8000 هموطنان عزیز خدمات رسانی می‌کند. با مراجعه به وب‌سایت این شرکت می‌توانید به راحتی از بین تعداد زیادی ویلا، سوئیت، آپارتمان، کلبه و… اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا کنید چند کلیک ساده آن را انتخاب کنید.

در غرفه همسا چه می‌گذرد؟

در این دوره، با شعار «تجربه کن» در نمایشگاه شرکت کرده یکی از بزرگ‌ترین غرفه‌های این مجموعه را در اختیار دارد. هومسا یکی از دیدنی‌ترین غرفه‌های نمایشگاه را در معرض دید عموم قرار می‌دهد که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود.

غرفه این شرکت شما انواع تایپ‌های اقامتگاهی را به صورت سه بعدی ببینید. آن قدم بزنید و از نزدیک حس حضور در آن را تجربه کنید. یکی از جذاب‌ترین تایپ‌های اقامتگاهی این غرفه کلبه چوبی بسیار زیبایی است که به سبک کلبه‌های سوئیسی ساخته شده است. می‌توانید آن را بایستید عکس‌های فوق‌العاده‌ای کنید.

علاوه بر این بر این تفریحات بازدیدکنندگان در گرفته شده است. بازی گلف، دیوارها آرزوها، نمایش سه بعدی VR و برگزاری مسابقات مختلف از جمله این موارد هستند.

با استفاده از نمایش سه بعدی را می بینید تا به خاطر داشته باشید به هر نقطه از شمال سفر کنید و گرم سرسبز شمال را تجربه کنید.

در دیوار آرزوها، هومسا قصد دارد تا طریق قرعه کشی چند مورد از نوشته شده بر روی این را کند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتماً این بخش را بزنید.

در کنار تفریحات و بازی‌هایی سرگرم‌کننده‌هایی که هومسا برای بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهند، به کدهای تخفیف 200 و 500 هزار تومانی برای اجاره اقامتگاه از وب سایت شرکت به برندگان اهدا می‌شوند. را از دست ندهید، شاید شما یکی از برندگان این کد تخفیف‌ها باشید.

:

38 بین‌المللی، غرفه 30

:

: 9 17

: 9 الی 12 ماه

:

های منتهی به ورودی های نمایشگاه بین المللی:

  • درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول
  • درب جنوبی : بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی انقلاب
  • درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر.
  • درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین‌المللی
  • درب شمالی (ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل الله


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم