: سند نهایی احیای برجام تهیه شده استنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در گفت‌وگویی با این سند نهایی برای برجام پیش‌نویس شده است.

به گزارش خبرگزاری تاس، اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در گفت‌وگویانه‌کو به توافق احیای توافق هسته‌ای تا است.

اولیانوف گفت: به هر حال، ما به دنبال به سرانجام رساندن مذاکره در اسرع وقت هستیم، در ماه جاری هستیم. [فوریه]†

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی که با تصمیم‌گیری در مورد باورهایی که باید تصمیم‌گیری کنند، باید بیفتد.

در این راستا بیان کرد: ما به شدت مخالف ضرب‌الاجل‌های ساختگی هستیم. در این مورد، با این موافقیم که عین حال باید مورد بحث قرار گیرد، اگر بخواهیم، ​​تا پایان این ماه به پایان برسد. این اتفاق با وجود اراده سیاسی و آمادگی طرفین برای نشان دادن معقول به واقعیت می‌پیوندد.

گفته این دیپلمات روسیه، سندی نهایی برای احیای توافق هسته‌ای پیش‌نویس شده است.

در پاسخ به این تصمیم که در حال حاضر حاضر در چه مرحله‌ای است، گفت: می‌کنم می‌توانم مرحله فعلی را بگویم، مرحله آخر است. بسیاری انجام شده است.

ادامه : نهایی است. این سند بندهای متعددی دارد که باید بیشتر روی آن کار اما سند روی میز است. است و بیش از بیست صفحه دارد. به پایان رسیدن در مدتی کوتاه است.

طبق گفته‌ی نماینده‌ی روسیه در وین، این سند، سندی سیاسی خواهد بود که برای بازگشت به توافق اصلی را تشریح می‌کند.

به گفته او، «این سند دربرگیرنده مسائل لغو تحریم‌های آمریکا و است که ایران باید در حوزه‌ای انجام دهد و در نهایت شامل توالی اجرای این توافق‌ها است».

در این زمینه ادامه داد: اگر توافق نهایی انجام شود، دوره‌ای برای اجرای آن آغاز خواهد شد. پس از آن، روزی خواهد رسید که ما، در نهایت، برجام را ثابت کنیم که در سال 2015 در سال 2015 به توافق رسیده بود. اما این برنامه سختی است که باید آن را بیشتر انجام دهیم.

این دیپلمات‌های روسیه در پاسخ به ابن که آیا سند نهایی مستلزم اقدامی از سوی امنیت سازمان ملل خواهد بود که قطعنامه‌ای برای توافق هسته‌ای صادر کرده است، گفت که قطعنامه‌های دیگر از سوی سازمان‌های اعلام نشده و احتمالاً مورد نیاز است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم