سمینار روان درمانی برای دلار

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که گفتار درمانی یا روان درمانی می تواند به درمان درمان افسردگی بدون دارو افسردگی کمک کند. آنچه قبلاً راهنمایی ازدواج نامیده می شد، اکنون مشاوره زوجین یا مشاوره رابطه نامیده می شود و آموزش های متمایز خود را دارد. می تواند در کمک به مشکلات رابطه بسیار موثر باشد. گروه درمانی بر روابط متمرکز است و به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه با سایر افراد تحت هدایت یک متخصص آموزش دیده بهتر کنار بیایید.

اگر افسردگی خفیف تا متوسط ​​دارید، صحبت درمانی ممکن است تنها چیزی باشد که برای احساس بهتر نیاز دارید. اما اگر افسردگی شدیدتری دارید، ممکن است علاوه بر صحبت درمانی از دارو درمانی نیز بهره مند شوید. اسب درمانی یا درمان با کمک اسب (EAT) می تواند برای درمان مسائل مربوط به سلامت روان مانند اضطراب و افسردگی، ارتقاء بهبود روانشناختی، رفاه عاطفی و رشد شخصی و پردازش غم و اندوه استفاده شود.

درمان افسردگی بدون دارو

زمینه های تخصص و علاقه من عبارتند از اضطراب، افسردگی، درمان تأیید جنسیت، بررسی رابطه بین هنجارهای مردانگی و افسردگی، هدایت مبارزات بین فردی، سلامت روانی دانشجویان، تحولات رشدی، ایجاد یک هویت سالم و معتبر، و مشکلات روابط. جستجوی مشاوره یا روان درمانی برای مشکلات در رابطه طولانی مدت به این معنی نیست که محکوم به شکست است.

درمان وسواس فکری

از طریق مشاوره ازدواج، می توانید تصمیمات متفکرانه ای در مورد بازسازی و تقویت رابطه خود یا رفتن به راه های جداگانه بگیرید. گفتار درمانی می تواند به شما کمک کند در مورد افسردگی خود بیاموزید و به شما کمک کند راه هایی برای مدیریت علائم خود بیابید. با آگاهی از داستان زندگی خود، از داستان فاصله می گیرید و ممکن است راه هایی برای تغییر داستان (روایت) پیدا کنید.

خانواده درمانی

یک یا هر دو نوع درمان ممکن است توصیه شود، بسته به ترجیح شما، سابقه شما، شدت اختلال هراس شما و اینکه آیا شما به درمانگرانی که آموزش ویژه در درمان اختلالات پانیک دارند دسترسی دارید یا خیر. مشاوره ازدواج به زوج‌ها در هر نوع کمک می‌کند تا تعارضات را بشناسند و حل کنند و روابط خود را بهبود بخشند. روش های مشاوره توسعه یافته شامل درمان متمرکز بر راه حل و مربیگری سیستمی است.

درمان سیستمیک (شامل خانواده درمانی و مشاوره ازدواج). مشاوره ازدواج که زوج درمانی نیز نامیده می شود، نوعی روان درمانی است. زوج ها اغلب به دنبال درمان در PVD Psychological Associates هستند تا روی بهبود ارتباطات، حل تعارض، مشکلات مالی و مسائل جنسی کار کنند. در مورد گزینه های درمانی مختلف (رفتاری، شناختی، یکپارچه و غیره) کمی تحقیق اولیه انجام دهید سپس با هر درمانگر بالقوه در مورد آنها صحبت کنید.

Psychotherapy


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم