سفر «روسی» به تهران را تایید کردآژانس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که مدیرکل آژانس روز شنبه هفته آینده به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز (پنج‌شنبه) سفر قریب‌الوقوع رافائل گروسی مدیرکل آژانس به ایران را تائید کرد.

وی گفت که گروسی قرار است روز شنبه هفته آینده به سفر و با مقامات ارشد ایران دیدار کند.

به گفته گزارش، گروسی همچنین یک کنفرانس خبری درباره بازگشتش وین برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، شب گذشته نیز برخی رسانه‌های داخلی ایران از سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در روزهای آتی به ایران خبر داده بودند.

نورنیوز در این گزارش داد: احتمال دارد مدیرکل آژانس به تهران وی دستیابی به حل و موضوعات پادمانی میان ایران و آژانس مرتبط باشد.

سازمان اتمی دیدار می‌کند، سازمان اتمی دیدار می‌کند.

می‌رسد که روند توسعه ایران و آژانس به‌گونه‌ای محسوس رو به بهبود است.

بسته شدن روند سوالات در خصوص یکی از اماکن چهارگانه مورد نظر در آخرین گزارش این نهاد بین‌المللی مدیر جمله شواهد بهبودی روندات مورد .

هنوز در سفر گروسی به خبری منتشر نشده، ولی انتظار می‌رود این سفر با ابتکار نقشه و فصل میان ایران و باشد.

بر اساس گزارش‌های دریافتی از وین گزارش، طول مذاکرات میان ایران و آژانس در ۱۰ روز گذشته بسیار سخت و پرچالش اما حفظ روابط حرفه‌ای و همکاری سازمان انرژی اتمی خلاقیت‌های سازنده دو طرف، کمک توجهی به تداوم مفاهمه ایران و آژانس است.

موضوعات پادمانی جاری در میان ایران و آژانس به یکی از اصلی‌ترین عوامل کندی روند مذاکرات و مبدل شده و اگر در موضوعات پادمانی ایران و آزانس کمک کند می‌توان به رفع حصول توافق در توافق‌نامه تحریم‌ها در وین بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم