رژیم‌های غذایی با افزایش میزان خشم


خشم و کنترل آن از مسائلی که همه ما کم و با آن درگیر هستند نشان می دهد که در میان تمام افراد طی کرده است. با این معضل بسیار زیاد می‌توان اما در یک علم جالب توجه به رژیم‌های افزایش میزان خشم نیز در ارتباط است.

فرارو، آمارها می‌گوید اظهارات تند احساسی، منطقی و حتی انفجاری را در سال‌های غیرعادی افزایش یافته عمومی بیان می‌کند. سیاستمداران در طول بحث‌های قانونگذاری توهین‌های بسیاری را مخالفان خود می‌سازند، ایمیل‌های توییت‌هایی که حاوی توهین هستند و تهدید می‌کنند و باعث می‌شوند دیگران نیز سخنان بی ادبی کنند. بخشی ساده از افزایش خشم در تمام اقشار را نشان می دهد. واقعاً چه خبر است؟ اخیراً این در لفاظی‌های تند به رسانه‌های اجتماعی نیز نسبت داده شده است، اما آیا وجود دیگری دارد که به سبک زندگی ما مرتبط می‌شود؟

تحقیقات نشان می‌دهد امروزی که زندگی معمولی به‌طور متوسط ​​مشکلی حادی را «درشت مغذی‌ها» (شامل مربی‌ها، کربوهیدارت‌ها و می‌کنند) ندارند. به عنوان مثال آمارها نشان می‌دهند که مردم در آمریکای شمالی، اروپا، و اقیانوسیه می‌توانند از کربوهیدها، لذت‌ها و تغذیه‌ها را از طریق غذای معمولی خود دریافت کنند، می‌پذیرند، اما به نظر می‌رسند که در مورد مواد غذایی مصرف شوند. ویتامین‌ها) فریب‌ها به ویژه آن دسته از افراد می‌خورند که رژیم غذایی با محصولات فوق‌فرآوری شده دارند.

محصولات فوق فرآوری شده شامل مواردی مانند نوشابه، تنقلات بسته بندی غلات صبحانه شیرین شده و ناگت مرغ است. آن‌ها معمولاً حاوی مقدار کمی از چند ریزمغذی و حتی در صورت فایل بر با مغذی‌ها هستند، هنوز مقدار ادعایی را نمی‌توان قبول کرد. سه تجزیه و تحلیل منتشر شده از نظرسنجی سلامت جامعه کانادا در سال 2018 بررسی سلامت و تغذیه ملی ایالات متحده در سال 2018 این آمارها را می‌کند که در کانادا، در سال 2014، حدود 48 درصد در تمام گروه‌های سنی فوق‌العاده دریافت می‌شود. در ایالات متحده، 67 درصد مصرف کودکان در سال 2018 و 57 درصد افزایش یافته است.

و علائم سلامت روان

بسیاری از ما می‌دانیم که رژیم غذایی یک در سلامت جسمانی است، زیرا رژیم با شرایطی مانند بیماری‌ها و بیماری‌های قلبی مرتبط است. با این تعداد از ما در حال تغذیه خاص از سلامت مغز آگاه هستیم. با توجه به انتخاب‌های جامعه‌ی غذایی ما به سمت محصولات فوق‌العاده‌ای که حرکت کرده‌اند، باید توجه علمی داشته باشیم که چه مصرف‌هایی را می‌خوریم و خلق می‌کنیم و می‌خواهیم، ​​بیشتر متوجه شویم.

شواهد علمی برای چنین ادعاهایی در حال حاضر به افزایش است، اما به دلیل اینکه رسانه‌ها به آن تعداد کمی از مردم با این داده‌ها آشنا هستند. ده‌ها مطالعه از کشورهایی مانند کانادا، اسپانیا، ژاپن و استرالیا نشان می‌دهند که رژیم غذایی سالم و کامل (منظور غیرفرآوری شده) نسبت به افرادی که رژیم غذایی ضعیفی دارند (منظور مواد غذایی فوق‌العاده فرآوری شده است) علائم و نشانه‌ها هستند. .

بررسی مطالعات همبستگی که رژیم‌های مشکلات سلامت روان است، برای این منظور از نگر روان مورد آزمایش قرار گرفته اند. این افراد از نظر سلامت و الگوهای غذایی خود ارزیابی و سپس بررسی‌ها در طول زمان دنبال می‌شوند. از نتایج حاصل از آزمون‌های شگفت‌انگیز است. به عنوان مثال، در که بر روی ۸۹۰۰۰ در ژاپن با ۱۰ تا سال انجام شد، خودکشی کامل رژیم‌های غذایی کمتر مصرف سالم می‌کردند. این یافته خود نشان دهنده یک جهت جدید مهم است که در برنامه های آبی از خودکشی پوشش داده نشده است.

در کانادا، یافته‌های محکم مشابه نشان می‌دهند که چگونه الگوهای غذایی کودکان و همچنین از سایر دستورالعمل‌های بهداشتی در ورزش و زمان تماشای تلویزیون، پیش‌بینی کودکان ۱۰ تا ۱۱ ساله برای تشخیص اختلال روانی در دو سال بعد به پزشک مراجعه کنند. از این روش تغذیه باید یکی از اولین راهکارهای درمانی کودکان در این شرایط باشد.

تحرک پذیری و خوی ناپایدار باشد و رژیم غذایی متفاوت است، بنابراین مهم است که مطالعات مستقل از رژیم غذایی به افراد مبتلا به عوارض چقدر می‌تواند راهگشا باشد. در واقع، رژیم غذایی نسبتاً ضعیف این افراد، یکی از عوامل اصلی کاهش تحرک پذیری بوده است که می‌توان آن را به رژیم‌های غذایی سالم غذایی مدیترانه‌ای یا زمینه کنترل و درمان این یافتن تغییر داد. رژیم غذایی مدیترانه ای به طور معمول از کامل، میوه ها، سبزیجات، آجیل، حبوبات، غذاهای دریایی و درمانی ها به همین دلیل با افزایش میزان خشم درگیر، توصیه می شود.

رژیم‌های غذایی با افزایش میزان خشم

در یکی دیگر از این مطالعات، دریافت حدود یک سوم از افراد برای درمان منظم، ۱۲ رژیم نیز در پیش گرفته شده، از هفته بهبود یافته است. در سمت مقابل بهبودی در گروه کنترل با استفاده از درمان منظم، اما بدون تغییر رژیم، کمتر از یک در 10 بود. گروه رژیم غذایی کامل کاهش هزینه‌های را در حدود ۲۰ درصد در بودجه هفتگی خود گزارش کردند. بنابراین این نکته نیز به رد این ادعا کمک می‌کند که خوردن یک رژیم غذایی از محصولات فوق‌العاده صرفه‌جویی در هزینه‌ها است.

شواهد مهم مبنی بر این که حرکت‌پذیری، خشم انفجاری خلق و خوی ناپایدار را با بهبود مصرف ریزمغذی‌ها مکمل‌های ریزمغذی‌ها درمان سلامت روان نیز به دست آمده است. برای حمایت از متابولیسم درست مغز، این اندام ما به حداقل ۳۰ ریز مغذی نیاز دارد تا از سروتونین و تجزیه و حذف عوارض جانبی متابولیک اطمینان حاصل کند. بسیاری از مطالعات درمان‌های چند مغذی در کارآزمایی‌های تصادفی کنترل شده با دارونمای ضد فعال خلقی، و خشم انفجاری را نشان دادند.

اینکه واضح است؛ که به خوبی تغذیه بهتر می‌توان تحمل کرد. مغز گرسنگی پنهان یکی از عوامل قابل تغییر است که به طغیان‌های عاطفی، پرخاشگری و حتی از دست دادن ادب در گفتمان کمک عمومی می‌کند.

: scitechdaily

: جرفی فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم