روایت جالب سون هیونگ مین از کار با کونته – ورزش سه


خبر : 1813092 |
09 1400 ساعت 20:39 |
391 |

0
دیدگاه

سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام، می‌گوید کار با آنتونیو کونته زیادی را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

به گزارش «ورزش سه»، بعد از ناباورانه تاتنهام برابر برنلی ته بود که صحبت‌های تاملی را مطرح کرد. جایی که سرمربی ایتالیایی تاتنهام گفت: من باید با این باشگاه صحبت کنم. تاتنهام کنم.

من آمدم تا برای بهبود شرایط به این تیم کمک کنم شاید در لحظه به اندازه کافی خوب نیستم که بخواهم پیشرفتی ایجاد کنم. من صادق‌تر از این هستم که چشمانم را ببندم و بگویم این فصل را به همین شکل تمام می‌کنم و دستمزدم هم که خوب است. من می‌خواهم از این شرایط با باشگاه داشته باشم.»

این حال پیروزی تیم لندنی برابر لیزیونایتد باعث شد شرایط کمی آرام شود. در همین راستا اکنون سون هیونگ مین، ستاره تاتنهام، درباره باخت برابر برنلی و کار با آنتونیو کونته صحبت‌های را مطرح کرده و می‌گوید: «بدیهی است که همه از آن نتیجه بسیار نامیده می‌شوند و می‌دانند که می‌توانیم کارمان را بهتر انجام دهیم. نامیدی خودمان نیز یونایتد به دنبال این بودیم که از خودمان بزرگی کنیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم.

ما یک مربی فوق العاده داریم که شور و آشتیاق را تیم به ارمغان می آورد. انرژی مثبت را به تیم القا می‌کند. همه ما از همکاری با خوشحالیم و مهم است که این شرایط را حفظ کنیم. بسیار خاص است و می‌خواهد همیشه برنده شود. او در هر بازی از ما کلین شیت می خواهد و دنبال بهتر شدن است. فکر می کنم این یک نظر مثبت است. ما باید این را به عنوان پیشرفت در نظر بگیریم و باید برای بازی های آینده آنقدر اشتیاق داشته باشیم.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم