دیگر از قتل زن کرمانشاهی توسط همسرش

[ad_1]

بهمن خبر کشته شدن کرمانشاهی توسط همسرش با داس و تبر منتشر شد. ایجاد از این پرونده توسط پلیس گزارش شده است.

به گزارش اعتماد، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی اجتماعی مدیریت کرمانشاه اعلام کرد که در ۳۰ بهمن‌ماه پلیس به پلیس همسرش به دلیل اختلافات داد.

پس از اظهارات مرد 47 ساله درباره همسرش، پلیس خانه این مراجعه کرد و با برخورد با اصابت جسم سخت قرار گرفته بود. این مرد پس از معرفی خود و دستگیری توسط پلیس پلیس به قتل اعتراف کرد و گفت به دلیل اختلافاتی که با همسرم داشتم او را به . جسد مقتول به خانواده او تحویل داده شد و قاتل نیز برای ادامه تحقیقات و روشن شدن دلایل اصلی این قتل در اختیار ماموران اداره آگاهی کرمانشاه .

طبق اعترافات قاتل و شواهد موجود و همچنین گزارشات پزشکی قانونی، قتل به وسیله وارد کردن جسم سختی که به نظر می‌رسد، انجام می‌شود.

ادامه نیز کرمانشاهی به قتل زن ساله هم در این اظهار نظر است که و خودروی او به نام همسرش بود. حتی به کمک دانشگاه و در رشته حقوق تحصیل کند. حتی وام 150 تومانی را که چندی دریافت کرده بود به حساب واریز کرد و با پول برای او طلا را برای تشرف به حج نوشت. برادرم عاشق همسرش بود و همیشه می‌گفت بی‌نهایت دوستش دارد و این کارها را دوست دارد انجام دهد.

برادرم قبلا در شرکت کرپ‌ناز هرسین کار می‌کرد و وقتی فروشگاه لوازم یدکی زد. حاصل ازدواج برادرم با همسرش پسر ۱۹ ۱۶ ساله است. مدت‌ها بود که همسر برادرم با برادرم سر ناسازگاری بارها را به برادر و برادرزاده‌هایم پادرمیانی گذاشتند و آن‌ها را آشتی دادند. حتی چند باری با برادرم خاطر زن فرزندانش دعوا کردم.

یک‌بار مقتول همراه پسرانش، برادرم را مورد و شتم قرار داد به‌طوری که گوشش به‌شدت آسیب دید هم در ما چیزی نگفته بود و به قول خودش آبروداری می‌کرد. شبی که برادرم همسرش را به قتل رساند وقتی به او گفتم چرا دست به چنین اقدامی زد، به من که از ساعت ۲ بعدازظهر تا ۶ غروب با من صحبت کردم و هرچه التماسش کردم کوتاه نیامد و می‌گفت باید دست خالی از گذاشتن بروم.

روز زن ۱۵ میلیون تومان طلا برایش خریده بود و از او خواسته بود تمام کند و ۲ زن همه کادو را جلوی همه از او خواهش کرده است که و جدل‌ها بود.

روز حادثه نیز به وسیله یک شیء چوبی سر همسرش وارد می‌کند که فوت او را می‌کند و همان خودش را به پلیس تسلیم می‌کند. ساعت ۱۰ شب با تماس خواهر خانم برادرم متوجه شدیم که اتفاقی افتاده است، همگی شوکه شده و به‌شدت ناراحت می‌شود.

به گزارش ایرنا برادر به قتل همچنین درباره زن برادرش که کارمند دادگستری و برادرش هم کارگر اخراجی فروشگاه عنوان کرده است که همه این دروغها هستند، باور کنید این اتفاق در یک لحظه اتفاق افتاده است و گفته می شود برادرم از پدری‌اش فرستاده کذب و واقعی بوده است. ندارد.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما