خرید پراید با بودجه ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون

[ad_1]

فرارو– پراید کارکرده مدل ۸۵ گاهی فقط ۴۰، ۵۰ میلیون تومان محصولات صفرکیلومتر آگهی می‌شود. در حال حاضر آخرین پرایدهای صفرکیلومتر ۱۸۰ یا ۱۷۰ میلیون تومان در بازار آزاد ارزش دارند، اما از مدل‌های کارکرده سال ۸۵ رای شماره‌های ۱۳۰ میلیونی آگهی می‌شوند. که در برخی از خرید و فروش خودرو به‌خاطر نامتعارف حذف شده‌اند. برای خرید پراید هاچ بک و صندوقدار مدل ۸۵ که از وضعیت موتور دارد، باید بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان پول و گذاشت.

کارکرده صندوقدار مدل ۸۵

به گزارش فرارو، پراید کارکرده صندوقدار مدل 85 در برخی از آگهی‌ها بیش از صد میلیون تومان قیمت دارد. بابت مدل‌هایی در نظر گرفته شده که از نظر بدنی و موتور وضعیت سالمی دارند. درباره این نوع آگهی‌ها دو نکته وجود دارد. اگر تعداد آن‌ها زیاد نیست و دوما در برخی دیگر از پلتفرم‌ها، صد میلیون و نسبتاً نامتعارف حذف شده‌اند. پراید مدل ۸۵ با کارکرد ۳۵۰ هزارکیلومتر و ۱۳۰ تومان می‌شود که نسبت به مدل ۹۸ حدود ۴۰ میلیون تومان ارزان‌تر قیمت خورده است.

انواع و اقسام پرایدهای صندوقدار ۱۲۰، ۱۱۰ میلیون تومانی به‌چشم می‌خورد در یک مدل دیگر رنگ سفید بنزینی را تقریباً ۱۰۰ میلیون تومان می‌فروشند. که طی این ۱۵ سال ۴۰۰ هزارکیلومتر راه است. با این آگهی‌های موجود در سایت‌ها و فروش قیمت پراید صندوقدار مدل ۸۵ با کمترین نشان ۸۵ با کارکرد ۳۲۵ ۵۰ میلیون تومان آگهی شده است.

در توضیحات این آگهی نوشته شده شاسی جلو به‌خاطر تصادف با بدنه آن از دو ناحیه رنگ شده است. با این حال وضعیت موتور سالم توصیف شده و ۱۱ ماه مهلت تمدید بیمه بدنه خودرو باقی مانده است. در یک آگهی دیگر پراید مدل ۸۵ با رنگ آبی و ۳۰۰ هزارکیلومتر ۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

وضعیت شاسی‌ها و موتور سالم هستند، اما بدنه آن دوررنگ است. پراید دست‌دوم دیگری که نسخه ۱۴۱ است و کارکرد آن در این ۱۵ سال به ۵۰۰ میلیون تومان می‌فرشند. موتور وشاسی‌ها طبق ادعای مالک سالم هستند و فقط چند خط خش روی بدنه این پراید نقره‌ای رنگ وجود دارد. ۵۵ میلیون تومان می‌شود زیتونی مدل ۸۵ و کارکرد ۳۴۰ هزارکیلومتر را خرید. دوررنگ بودن و ضربه خوردن شاسی جلوی عیب‌های این پراید می‌شود. مدل‌های تمیزتری برویم قیمت خودرو می‌تواند بیشتر از ۶۵ میلیون تومان باشد. پراید صندوقدار مدل ۸۵ با ۱۱۰ هزارکیلومتر را ۶۶ میلیون تومان می‌فروشند. این یکی از نظر موتورهای سالم توصیف شده، شاسی‌های آن سالم اما بدنه دوررنگ است.

پراید صندوقدار کارکرده مدل ۸۵ در آگهی‌ها

خودرو

کارکرد

وضعیت

قیمت

صندوقدار نقره ای

350 هزارکیلومتر

و سالم

130 میلیون تومان

صندوقدار سفید

400 هزارکیلومتر

و سالم

100 میلیون تومان

پراید صندوقدار سفید

325 هزارکیلومتر

جلو دیده در منطقه

50 میلیون تومان

پراید صندوقدار آبی

300 هزارکیلومتر

بدنه دورررنگ

60 میلیون تومان

141

500 هزارکیلومتر

خط و خش روی بدنه

57 میلیون تومان

پراید صندوقدار زیتونی

340 هزارکیلومتر

و شاسی جلو ضربه

55 میلیون تومان

پراید صندوقدار زیتونی

110 هزارکیلومتر

دوررنگ

66 میلیون تومان

کارکرده هاچ بک مدل ۸۵

پراید هاچ بک کارکرده مدل ۸۵ در آگهی‌های آنلاین می‌توان نزدیک ۹۰ میلیون قیمت داشته باشد. قیمت شخصی پراید هاچ بک ۸۵ را ۸۶ میلیون تومان نوشته است. این خودرو ۲۳۰ هزارکیلومتر است و رنگ آن سفید. بدنه و موتور خودرو سالم توصیف شده و در یک آگهی دیگر پراید هاچ بک سفید را با قیمت 84 میلیون تومان می‌فروشند. یکی هم از نظر فنی و بدنه وضعیت دارد. اگر دنبال مدلی هستید که کارکرد کمتری دارد، بدنیست بدانید با کارکرد ۱۶۵ هزارکیلومتر را ۷۸ میلیون تومان می‌فروشند.

از مدل‌هایی که کارکرد بیشتری دارند، رقم ۶۵ را پراید هاچ بکی که ۳۸۰ هزارکیلومتر راه چند هم روی بدنه آن وجود دارد، در نظر گرفته شده است. پراید نسیم مدل ۸۵ با کارکرد ۲۰۰ هزارکیلومتر ۷۲ میلیون تومان می‌شود و بدنه آن چند لکه رنگ دارد. پراید هاچ بک آلبالویی با کارکرد ۲۰۴کیلومتر ۶۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد که وضعیت بدنه آن را در دو منطقه توصیف کرده‌اند. مدل دیگر آگهی‌ها وجود دارد که تمام‌رنگ است و فروشنده 6 میلیون تومان است. با همین وضعیت بدنه و کارکرد و ۴۱۰ هزارکیلومتر پراید هایچ مدل ۸۵ را ۵۵ میلیون تومان آگهی کرد.

پراید هاچ بک کارکرده مدل ۸۵ در آگهی‌ها

خودرو

کارکرد

وضعیت

قیمت

هاچ سفید

230 هزارکیلومتر

و سالم

86 میلیون تومان

هاچ سفید

270 هزارکیلومتر

و سالم

84 میلیون تومان

هاچ سفید

165 هزارکیلومتر

و سالم

78 میلیون تومان

هاچ سفید

380 هزارکیلومتر

چند دارد

65 میلیون تومان

هاچ سفید

200 هزار کیلو متر

چند دارد

72 میلیون تومان

هاچ آلبالویی

204 هزارکیلومتر

شدگی در دو ناحیه

67 میلیون تومان

هاچ مشکی

185 هزارکیلومتر

تمام رنگ

60 میلیون تومان

هاچ مشکی

410 هزارکیلومتر

تمام رنگ

55 میلیون تومان

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.