خرید از سامانه بازرگام

[ad_1]

سامانه بازرگام تا اوایل سال 1399 ناشناخته بود و نهایتاً اشتباه تایپی موقع نوشتن حرف آخر کلمه «بازرگان» باعث می‌شد رکورد‌هایی درباره جستجوی اینترنتی این سایت در گوگل دست بیاید، اما وقتی شانس در خانه کسی را بزند، اینطوری می‌شود که الان بازرگام با آن باشد. . می‌گویند سامانه بازرگام طیاهمنامه‌ای با قادر تعاونی روستایی ایران در اقلام تنظیم بازاری وزارت اینترنتی آدرس مورد نظر مشتری ارائه دهد. سامانه بازرگام غیر از اقلام تنظیم بازار مثل برنج، سیبزمینی، لبنیات، تخم‌مرغ، پنیر، مرغ، روغن و گوشت تنظیم بازار، به‌شکل طبیعی میوه، صیفی‌جات، سبزیجات و گاهی اقلام. قرار است در چند سوال حیاتی از جمله اینکه می‌توانم از سایت بازرگام چقدر متفاوت با این سایت بگردیم.

ثبت نام در سایت بازرگام

بازرگام در آدرس اینترنتی bazargam.com دسترسی بود. اصلی کاملا ساده و حتی گاهی همین کار دستشان می‌دهد. خیلی حوصله ندارند و محصولات را در صفحه اول ردیف کرده اند. بنرهایی که در بالای صفحه اصلی قرار دارند باید بر روی بازدیدکننده پاسخ دهند و آن‌ها را راهنمایی کنند اما دقیقاً تنها به صفحه می‌خورند. لحظه ورود سامانه بازرگام از مشتری می‌خواهد شهرنظر خود را وارد کند. تهران، کرج، اصفهان، یزد، مشهد، کرمان، شیراز، تبریز، رشت، لواسان، ارومیه، اهواز، کرمانشاه، شهرکرد، بجنورد، بندرعباس، سمنان، قم، گرگان، کاشان، یاسوج، زاهدان و سنندج، فهرست بلندبالای ۲۳ تایی از شهرهایی که بازرگام در آن‌ها خدمات رسانی می‌کند را می‌دهد، این فهرست به‌طور مدام در حال افزایش است. همین چند روز پیش مردم در ۱۸ شهر می‌توانند سفارش دهند، اما پس از سه روز، امکان خرید بازرگام در شهر جدید فراهم شد.

سامانه بازرگام پس از انتخاب شهر، از کاربر می‌خواهد زحمت ثبت نام تکمیل پروفایل را بکشد. این کار با شماره موبایل، ثبت شده در ارسال شده می‌افتد، اما ظاهرا پیامک‌ها سروقت تعریف شده توسط سایت به مقصد برسند. این مشکل در سیمکارت‌های همراه اول بیشتر است، اما اگر ایرانسل کمتر دردسر می‌کشید. در صورتی که قبلا پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده بودند، با چند بار امتحان کردن ساعت‌های متفاوت از روز حتما مشکل حل می‌شود. . ثبت نام سامانه بازرگام و مراحل تکمیل آن با وارد کردن نام، نام خانوادگی، کدملی (به‌شکل اختیاری)، شماره و ایمیل به پایان می‌رسد.

ورود به سامانه بازرگام

بازرگام در ۲۳ شهر کشور خدمات می دهد. نیست حتما دنبال بازرگام شهر خودتان بگردید. به محض ورود به سایت، همان ابتدای کار از شما می‌خواهند موردنظرتان را انتخاب کنید. من تهران را انتخاب کنید می‌کنم و بالا در گوشه سمت چپ به حساب کاربری من، فهرست علاقه‌مندی‌ها، درخواست‌های معتبر و گزینه‌ای از سیستم دسترسی خواهم داشت.

بازرگام علیه قیمت گوشت، برنج و سیبزمینی

ظاهرا پیامک تأیید ثبت نام سامانه بازرگام مقید نیست حتما سروقت و در بازه دو دقیقه‌ای تعریف شده به دست مشتری برسد.

اصلی سایت است. هر چند نمی‌توانم یک کلمه مثبت را به‌عنوان در مدح سامانه بازرگام استفاده کنم. احتمالا تیم طراحی سایت زمان زیادی دارد و تصمیم گرفته این را زیر پنهان می کند. برای همین، هم در قسمت اقلام تنظیم بازار و هم در گوشت تنظیم بازار، می‌توانید گوشت پیدا کنید. برای میوه، صیفی‌جات، سبزیجات دسته‌بندی شده، ولی در کنارش محصولات هم قرار دارد. آن پایین صفحه دوباره همه‌چیز را در صفحه اول سایت ول داده‌اند و اوج خلاقیت دارد که چند تا چیز را شگفت‌انگیزکننده‌ها می‌سازند. خبری از گزینه ثبت، ویرایش و مدیریت آدرس‌ها نیست و… چاره‌ای باقی نمی‌ماند، پس تنها قابل استفاده برای این شلختگی است.

بزرگ روی صفحه اول موارد عجیب‌تری هستند. اصولا باید به قابلیت کلیک کردن بر روی می‌شدند تا زمانی که کسی بنر عرضه آنلاین گوشت تنظیم بازار را می‌بیند حرکت دادن مو و کلید کردن روی آن، وارد بخش مربوط به آن می‌شود ولی… تنها لینک به‌دردبخور بازرگام در بخش پایین سایت قرار گرفته، مکانی که می‌توانم اپلیکیشن مخصوص موبایل‌های اندرویدی را به صورت مستقیم از گوگل پلی، کافه‌بازار، چارخونه، یا مستقیم خود سایت دانلود کنید. از همین حالا بهتر است اپلیکیشنی را بشناسید که هم چیزهای زیادی از نظر استفاده و تجربه استفاده از سایت در آن نمی‌بینید.

گوشت تنظیم بازار و برنج تنظیم بازار در بازرگام

سایت بازرگام به‌تازگی سیب زمینی، برنج و گوشت قرمز منجمد را به‌فهرست خود اضافه کرده است. آن‌ها در ظاهر کمتر از بازار یا خبرها هستند. یعنی وقتی لابلای خبرها می‌خوانید قیمت گوشت در وزن یک کیلو به ۱۷۰، ۱۸۰، بالای ۲۰۰ و حتی در حدود ۳۰۰ هزار تومان رسید، قیمت سامانه بازرگام و گوساله را ۶۵ تا ۷۴ هزار تومان می‌فروشند، اما مشکل اینجاست که گوشت در سامانه عرضه شود. بازرگام بهجمد آن محدوده شده و ناچار است در هر مرتبه من سفارش حداقل چهار از هر نوع گوشت منجمد قرمز خرید کند و برای آن دست‌کم ۴۰۰ تا ۴۸۰ .

مرغ در سامانه بازرگام بر اساس همین فرمول تعیین شده است؛ آن را کیلویی ۲۰ هزار تومان می‌فروشند، اما باید حداقل پنج با قیمت ۱۰۰ هزار توان سفارش دهید. حداقل سفارش قابل ثبت برای سیبزمینی دو کیلو و با قیمت ۱۶ هزار تومان است. یعنی سامانه بازرگام موفق شده است قیمت هر کیلو سیب زمینی را برای مشتریان خود ظرف چند روز از ۱۳، ۱۴ هزار تومان تا هزار تومان پایین بیاورد. در حالی که مردم با مراجعه به بازار آزاد هنوز می‌توانند قیمت ۱۵ هزار تومان را مشاهده کنند.

سامانه بازرگام سومین ماموریت مهم خود را کاهش می دهد و برنج پاکستانی، برنج تایلندی، برنج هندی در عرضه می شود برنج شیرودی را باید در کیسه پنج کیلویی سفارش داد. برنج ایرانی در سامانه کیلویی ۴۲ هزار است. برنج پاکستانی به کیلویی هزار و ۵۰۰ می‌رسد. برای هر کیلو برنج تایلندی باید ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان پرداخت و نرخ برنج به کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان می‌رسد. البته با توجه به اینکه امکان خرید کیلویی وجود ندارد باید برای خرید سه کیلویی برنج ایرانی از سامانه ۲۱۰ هزار تومان و بابت سفارش برنج پاکستانی، هندی و تایلندی به ترتیب ۲۰۵ هزار تومان، ۱۸۵ هزار تومان و ۱۲۵ هزار تومان پردخت . نکته مهمتر اینجاست که امکان خرید برنج با نرخ دولتی هنوز تمام شهرها وجود ندارد.

قیمت یک شانه تخم‌مرغ ۳۰ تایی در سامانه هزار است و روغن روغن مخصوص سرخ‌کردنی در و گرمی را ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان می‌فروشد.

از سامانه بازرگام بهصرفه است؟

از سامانه بازرگام ارزان‌تر از بازار تمام شود. عرضه تنظیم بازار همین است دیگر. رابطه ی جنسی اجازه بدهید چرخی در سایت بزنیم و مثل فروشگاه های واقعی یک خرید برای خانواده های چهار نفره را انجام دهیم. روشی که گفتیم ناچاریم چهار کیلو ران گوساله منجمد و چهار کیلو قلوه‌گاه گوساله‌برداریم، دو کیلو سیب‌زمینی داخل سبد بگذاریم، کیسه پنج کیلویی برنج ایرانی، یک شانه مرغ، روغن مایع سرخ‌کردنی هزار و ۴۰۰ گرم، پنج کیلو مرغ منجمد، دوتا ماکارونی ۷۰۰ گرمی، ماست پرچرب دو کیلویی، پنیر 400 گرمی، شکر یک کیلویی کمترین چیزهایی هستند که می‌توانیم با حسابگری برای یک ماه خانواده کوچک‌سازیم، اما در حالی که با همین سبد محتاطانه صندوق با رقم نهایی یک میلیون و 176 هزار تومان مواجه می‌شویم. پرداخت آن همه خانواده‌های کار ساده‌ای نیست.

سامانه بازرگام امتیازهای مثبت و ستاره های طلایی خود را در ادامه هم از دست می دهد. چهار کیلو گوشت منجمد از نظر نیاز خانوار واقعاً زیاده‌روی بهتر خواهد بود اگر در مورد آن نظر نظر. چرا کسی باید به چهار کیلو قلوه‌گاه منجمد گوسفندی یا گاوی نیاز داشته باشد؟ این مقدار قلوه‌گاه را با چقدر ران یا سردست می‌توان تا گوشت چرخ‌کرده مورد نیاز برسیم را ترکیب کرد؟ کمترین حجم و در شیوه عرضه بازرگام این است که خیلی مردم را مجبور به می‌کند کیلو گوشت در حالتی باشد و دوباره در فریزر بگذارد.

گوشت از سامانه بازرگام عاقلانه است؟

قیمت گوشت گوسفندی منجمد در سامانه بازرگام به‌طور متوسط ​​۱۰۵ هزار است و گوساله منجمد را به‌طور ۹۹ هزار و ۸۰۰ تومان می‌فروشد. وقتی اسم گوشت و مرغ منجمد وسط می‌آید ایرانی‌ها به‌طور سنتی در هم می‌رود و می‌گوید آن را زیاد دوست ندارد. برخی از اشتباهات این نظریه را می‌گویند و معتقدند گوشتی که در صنعت منجمد می‌شود، بهتر است نسبت به شیوه‌های انجمن خانگی با کمک یخچال فریزرها باشد. از این طرف در بازار می‌توانیم یک کیلو ران گوساله گرم از فروشنده‌های باانصاف حدود ۱۴۰ هزار تومان خرید کرد. برای سردست حدود ۱۳۵ هزار تومان پرداخت و یک کیلو مخلوط را با قیمت ۱۳۰ هزار خرید. درست مثل برنج، از سامانه بازرگام تمام شهرهای کشور امکان پذیر نیست دلیلی برای دلخوری وجود را می‌توان کشور از با قیمت منصفانه و کرد.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما