خارجی نوروز ۱۴۰۱؛ دبی ایروان

[ad_1]

فرارو– تورهای خارجی نوروز ۱۴۰۱ از همین حالا خود را پیدا کردند. یک ماه تا شروع تعطیلات نوروزی باقی مانده و سایت‌های فعال در حوزه گردشگری و سفر برای ایروان، تفلیس، دبی و … پیشنهادات را به مقصد می‌دهند. در همین سایت‌ها با یک نگاه گذرا متوجه تورهای نسبت به همین موقعیت در سال می‌شویم که دوما خیلی موضوع این گزارش ارتباطی نیست. با این حال اگر از عدد و رقم بخواهیم حرف بزنیم، تورهای زمینی را یکی از ارزان‌ترین گزینه‌های سفرهای خارجی برای تعطیلات نوروزی بدانیم. سفر هوایی و اقامت در هتل‌های پنج‌ستاره دبی نیز می‌تواند میلیون تومان هزینه داشته باشد.

تور ایروان

تور نوروزی ایروان در حالت زمینی دست‌کم پنج‌ونیم میلیون تومان و حداقل هفت‌ونیم میلیون تومان هزینه خواهد داشت. در ارزان‌ترین تورهای هوایی نوروزی ایروان با هواپیمای آرمنیا راهی ارمنستان می‌شوید و اتاق سه شب دو هتل نورآرمنیا اسپری می‌کنید. هتلی که یک ستاره دارد و اگر حدود 400 هزار تومان بیشتر بپردازید محل اقامت شما هتل دو آرامازد ایروان تبدیل می شود. بین تورهای سه روزه با ۱۰ میلیون تومان می‌شود اقامت در هتل‌های پنج ستاره ایروان مثل هتل بین‌المللی این شهر را تجربه کرد. تورهای هوایی پنج روزه ایروان حدود میلیون تومان برای هتل های ارزان قیمت و 13 میلیون تومان برای هتل های لوکس هشت هزینه تورهای هوایی در کنار 20 میلیون تومان قرار می گیرد. تور زمینی ایروان برای نوروز ۱۴۰۱ دست‌کم پنج میلیون و ۵۰۰ تومان هزینه خواهد داشت. در این تور هشت روز با اتوبوس ۲۵ نفره VIP به ارمنستان می‌روید و شب‌ها در هتل‌های سه یا چهارستاره اقامت دارند. می‌توان به هتل‌های سه‌ستاره محل اقامت را به گزینه‌های پنج ستاره تبدیل کرد. آنوقت هزینه تور تا شش میلیون و 500 هزار تومان برای یک نفر افزایش پیدا می کند.

زمینی و هوایی ایروان

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمینی ایروان

رجینه سهستاره

هشت روز

میلیون و 500 هزار تومان

زمینی ایروان

اقابابیانس پنجستاره

هشت روز

میلیون و 500 هزار تومان

(آرمنیا)

نورآرمنیا یکستاره

سه شب

میلیون و 500 هزار تومان

(ایران‌ایرتور)

بین المللی ایروان پنجستاره

هشت روزه

20 میلیون تومان

تور تفلیس

قیمت تور هوایی تفلیس در ۱۴۰۱ میلیون تومان است. در این چهار روز با هواپیمای زاگرس از تهران به سفر می‌کنید و محل اقامت هتل سه‌ستاره میکا خواهد بود. با رقم ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هتل را به چهارستاره تبدیل و بابت اقامت در تفلیس حدود ۱۳ تا ۲۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید. با اضافه شدن اقامت، قاعدتا رقم تورها بالاتر و مثلاً تورهای پنج روزه برای تورهای روزه نیز باید حداقل هشت باشد. تور هشت روزه هوایی با اقامت در هتل پنج ستاره بیلتمور نیز به‌عنوان یکی از گزینه‌های نوروزی برای سفر به گرجستان ۲۱ میلیون تومان خرج دارد. ثبت نام تورهای زمینی گرجستان برای نوروز ۱۴۰۱ آغاز شد و هفت تا هشت میلیون تومان این تورها خواهد بود. در یکی از این تورهای هفت روزه، محل هتل چهارستاره جاز، اتوبوس ۲۵ سفر بیمه مسافرتی هزینه هفت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تمام می شود.

زمینی و هوایی تفلیس

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

زمینی

جاز چهارستاره

هفت شب

میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

هوایی

میکا سهستاره

سه شب

9 میلیون تومان

هوایی

بیلتمور پنج ستاره

هفت شب

21 میلیون تومان

تور استانبول

تور استان از تهران به‌صورت هوایی در نوروز ۱۴۰۱ می‌توان حدود میلیون تومان خرج داشته باشد. این ۱۰ میلیون تومان برای پرواز با هواپیمای ایران و اقامت پنج روزه در هتل سه‌ستاره ریدل پرداخت می‌شود. با ۵۰۰ هزار تومان بیشتر هتل چهار ستاره آترو را می‌توانید محل اقامت انتخاب کنید. شانگری‌لا هتل پنج‌ستاره‌ای در استانبول به‌حساب می‌آید و اگر در تورهای پنج روزه دست روی این هتل بگذارید، هزینه کل سفر به ۲۷ میلیون تومان می‌رسد. تورهای هوایی استانبول مدت اقامت آن‌ها به روز افزایش می‌دهند، دست‌کم میلیون و ۵ هزار و روز ۱۰ میلیون تومان می‌توانند بدهند. بین گران‌ترین تورهای هشت روزه گزینه ۴۱ میلیون تومانی وجود دارد که این رقم بابت اقامت در هتل پنج‌ستاره شانگری‌لا در نظر گرفته شده است. نوروزی استانبول از شهرهای مختلف هم می‌شوند. به عنوان مثال تور چهار هوایی استانبول از چهار میلیون و شیراز 300 تومان، از اصفهان چهار و میلیون تومان و تومان هزینه دارد.

تورهای نوروزی استانبول

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

هوایی از تهران

ریدل سهستاره

چهار شب

10 میلیون تومان

هوایی از تهران

آترو چهارستاره

چهار شب

میلیون و 500 هزار تومان

هوایی از تهران

شانگریلا پنج ستاره

چهار شب

27 میلیون تومان

هوایی از تبریز

ریدل سهستاره

چهار شب

میلیون و 300 هزار تومان

هوایی از شیراز

ریدل سهستاره

چهار شب

میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

هوایی از اصفهان

ریدل سهستاره

چهارشب

میلیون و ۸۰۰ هزارتومان

تور دبی

قیمت تور هوایی دوبی از تهران در نوروز ۱۴۰۱ دست‌کم حدود میلیون تومان خواهد بود. هتل سه‌ستاره ارکید دبی به‌مدت چهار شب میزبان شما در این است و مسیر رفت‌وبرگشت با ایران‌ایرتور طی می‌شود. اگر محل اقامت هتل چهار ستاره‌ای مثل بدل شود، تور یک نیم میلیون تومان افزایش در هتل شب دست‌کم ۱۵ میلیون تومان خرج دارد. این هزینه برای اقامت در هتل پنج‌ستاره آتلانتیس د پالم برای همین چهار شب حدود ۹۰ میلیون تومان است و مسیر پروازی قشم‌ایر طی می‌شود. حالا اگر زمان اقامت به یک هفته یا هفت شب افزایش پیدا کند محل اقامت هتل پنج پریمیوم آنوقت هزینه‌های حدود یک میلیون تومان خواهد بود.

تورهای نوروزی دبی

تور

هتل

مدت اقامت

هزینه

دبی

ارکید سهستاره

چهار شب

12 میلیون تومان

دبی

لندمارکسامیت چهار ستاره

چهار شب

میلیون و 500 هزار تومان

دبی

آسیانا پنج ستاره

چهار شب

15 میلیون تومان

دبی

د پالم پنج ستاره‌

هفت شب

100 میلیون تومان

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما