جدید فدراسیون آمریکا از ایرانبه گزارش جریان استراحت، پس از خودداری آمریکا از صدور ویزا برای برخی از اعضای کاروان اعزامی کشتی ایران به سفر تیم ملی کشتی در تگزاس، لغو شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران، طی نامه‌ای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا، عدم حضور ایران برای انجام به تیم با تیم کشتی این کشور را اعلام کرد.

در حالی که USA Wrestling به عنوان نهاد کشتی در دولت هیچ شرکتی در تصمیم گیری های مربوط به ملی مناسب ویزا ایالات متحده نیست.

فدراسیون کشتی آمریکا رسماً از فدراسیون ایران انجام داده است که در تصمیم خود، نظر و هیئتی را برای ورود به این رقابت‌ها به آمریکا فرستاده است. ایالات متحده آمریکا هم‌چنان می‌تواند میزبان دیدارهای دوگانه بسیار جذابی باشد که به نفع هر یک از طرفداران جهان نمایشی هیجان انگیز از این ورزش را می‌کند.

در بیانیه فدراسیون کشتی آمریکا آمده است: فدراسیون آمریکا از اینکه ایران در مسابقه بالپارک مقابل ما شرکت نکند، بسیار نامید است. در ۱۶ بار ایران از سال در ایالات متحده آمریکا به رقابت خواهد پرداخت، این رویداد نیز ورزش برای ورزشکاران برای رقابت در بالاترین سطح است. ایران تقریباً تمام ویزاهای خود را دریافت کرد می‌توانست یک تیم خوب را کشتی ورزشکاران ما میدان بفرستد، این تصمیم آن‌ها بود که شرکت نکردند. از آن‌ها درخواست‌هایم در این باره نظر نظر دهندگان.

ریچ بندر، مدیر اجرایی کشتی ایالات متحده : قصد ما این است که با همه تگزاس خود را به تشک بفرستیم، شاید در قالب دیگری ارائه دهد.

انجمن فدراسیون کشتی ایران در این رابطه گفت که مجید داستان و کامران قاسمپور به عنوان دو کشتی‌گیر اصلی تیم امینی مربی تیم ملی، محمد المپیکی ایران، فدراسیون کشورهایی بودند که روادید آمریکا برای آن‌ها نبود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم