جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

مسائلی که منجر به دخالت مستقیم رهبری در این موضوع شد و ایشان طی سخنانی به ردصلاحیتهای پرسروصدای این انتخابات پرداختند و تصریح کردند: «شورای نگهبان و مردم در شبکههای اجتماعی به بعضی نامزدها ظلم و جفا کردهاند و همچنین به آنها یا خانوادهاشان که خانوادههای محترم، عفیف و عزیز بودند، نسبتهای خلاف واقع داده شدهاست.» رهبری به طرح اتهاماتی ناروا نسبت به برخی کاندیداهای ریاست جمهوری نیز اشاره و تاکید کردند: «هنگام احراز صلاحیت، نسبتهایی به برخی دادهشد یا به خودشان یا خانوادهشان که واقعیت اخبار جدید غشهداب نداشت. پیش از این، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور با اشاره به پخش مستقیم جلسه استماع تیم حقوقیاش در ایالت آریزونا در حساب توئیتری خود نوشته بود: فساد کامل در انتخابات در آریزونا. و مهمتر از همه در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل توسعهدهندگان این بازی تمام تلاش خود را کرده اند که تمامی باگ های بازی کالاف دیوتی موبایل را که در سیزن ۸ بازیکنان با آنها روبرو بودند را از بین ببرند علی الخصوص باک هایی که در بخش شمشیر کاتانا وجود داشت به طور کامل از بین خواهد رفت.

اخبار جدید زندان ارومیه

به گزارش ایمنا، علی پور عیدی اظهار کرد: طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی درون شهری گناباد از شهریور ماه سال جاری شروع شده است، اما با توجه به اینکه برخی رانندگان توان پرداخت مبالغ درخواستی شرکتهای ایران خودرو را ندارند، نیازمند حمایت بیشتر مسئولان ذیربط در قالب پرداخت تسهیلات هستند. سرپرست سازمان مدیریت و حمل و نقل شهرداری گناباد گفت: ۶۰ درصد ناوگان تاکسیرانی این شهر فرسوده است که مشکلاتی برای مردم و رانندگان به وجود آورده است. وی ادامه داد: در شرایطی که آحاد مردم و از جمله جوانان و نخبگان جامعه از دانش به روز برخوردارند اگر فعالیت شهرداریها در زمینه های صدور پروانه، ممیزی، اخذ عوارض و غیره و حتی ناوگان حمل و نقل شهری به روزرسانی نشود، پاسخگویی به مراجعان با کندی مواجه می شود و این مساله موجب نارضایی مردم می شود. تکمیل نصب گاردریل های فاز ۲ جاده نسیم شمال قزوین سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: گاردریل های فاز ۲ جاده نسیم شمال با مجموع متراژ ۲.۲ کیلومتر در دو طرف جاده نصب شد. تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین هادی طاهرخانی، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین از تمدید گواهی استاندارد تله سییژ قزوین و آغاز بهره برداری مجدد آن از هفته جاری خبر داد.

وی ادامه داد: بر این اساس یک تفاهمنامه همکاری نیز بین شهرداری و شورای اسلامی گناباد با آموزش و پرورش و دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور، علوم پزشکی و مرکز آموزش و تحقیقات سازمان شهرداریها و دهیاریهای استان خراسان رضوی با هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای بین بخشی در راستای اهداف مورد نظر منعقد شد. سگهای ولگرد تحت مراقبت فرد مشخصی نبوده و بدون هیچ محدودیتی در تمامی ساعات شبانه روز در خیابانها و کوچههای شهر ۴۵ هزار نفری گناباد به ویژه در مناطق مرکزی این شهر جنوبی خراسان رضوی پرسه میزنند. حمزه ذاکر روز شنبه در جمع مسوولان و اعضای شورای اسلامی و شهرداری کاخک گناباد افزود: شهرداران و دست اندرکاران مدیریت شهری خراسان رضوی زمانی در عرصه خدمت رسانی مطلوب به مردم موفق خواهند بود که از دانش و علم به روز در عرصه خدمت برخوردار باشند و در نشست ها و برنامه های مختلف اعتماد مردم و نخبگان را برای مشارکت در این امور جلب کنند. اقدامی بی سابقه در برگزاری کنکور سراسری: شورای انقلاب فرهنگی مصوبه ای صادر کرده است که از سال 1402 سهم سابقه تحصیلی در پذیرش دانشگاه ها 60 اخبار جدید جهش مسکن درصد خواهد بود..

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: پروازهای فرودگاه یاسوج با اضافه شدن هواپیماهای ترکیبی از فوکر ۱۰۰ و ای تی آر ۷۲ افزایش می یابد. حمیدرضا زارع حسینی روز یکشنبه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان و وسعت خدمات شهری گناباد به هیچ عنوان با اعتبارات و نیروهای موجود تناسب ندارد و نمی توان بخش عمده ای از خواستههای شهروندان را برآورده کرد. باشگاه خبرنگاران جوان مشهد – دو روز پیش جمعی از متقاضیان طرح «نهضت ملی مسکن» در مشهد پیامکی از بنیاد مسکن با این مضمون دریافت کردند: «متقاضی گرامی طرحهای حمایتی مسکن! گروه استانها ـ آنچه از وضعیت گره خورده پروژه کمربندی گناباد به نظر میرسد دو مشکل اعتبار و رضایت دستگاههای اجرایی سد راه این موضوع است. حجتالاسلام منتظری همچنین درخصوص مصوبه شورای نگهبان نیز خاطر نشان کرد: از نظر قانون اساسی تعیین شرایطی که یک فرد که قصد کاندیداتوری دارد، برعهده شورای نگهبان است اما شکل این قضیه محل بحث است. وی ادامه داد: عدالت محوری و نداشتن نگاه محله محوری سرلوحه اقدامات و طرحهای شهرداری گناباد قرار دارد ولی به دلیل مشکلات یاد شده نمی توان خدمات مناسب از نظر کمی و کیفی ارایه داد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم