جاذبه های گردشگری نیوزلند

[ad_1]

نیوزلند با زیبایی بی‌نظیر و غیرعادی خود محل ساخت فیلم‌های بسیار بوده است. شاید منطقه‌ای کوچک‌تر از جهان را می‌توان یافت که این همه شگفت‌انگیزهای طبیعی خیره‌کننده را یک جا در خود آورده باشد. قله‌های پوشیده از برف، خلیج‌های درخشان، یخچال‌های طبیعی، آبدره‌های رودخانه‌های مملو را از ماهی‌هایی از جمله گنجینه‌هایی که در سفر به نیوزیلند دارید، کشف کنید.

نیوزیلند به لطف جغرافیای خود، هم‌چنین یک نقطه‌ی جذاب برای ورزش‌هایی که آدرنالین زیادی ایجاد می‌کنند. قایق‌رانی در آب‌های سفید، قایق‌سواری با جت، هلی اسکی، چتربازی، پیاده‌روی و دوچرخه سواری در کوهستان، بخشی از ماجراجویی‌هایی است که می‌توانید فضای باز نیوزیلند انجام دهید و سرگرمی کنید که این هیجانات را تکمیل می‌کند، بانجی جامپینگ است زیرا این مرکز یکی است. از بلندترین پرشهای بانجی در جهان است. اینجا به برخی از گردشگری عالی نیوزیلند میکنیم.

ملی فیورلند و میلفورد ساوند

پارک ملی فیورلند، یک مکان میراث جهانی است که برخی از مناظر کشور را در خود جای داده است. یخچال‌های طبیعی و آبدره‌های معروف میلفورد و دسکی از دیدنی‌های این توریستی طبیعی در نیوزیلند هستند. بازدیدکنندگان در اینجا می‌توانند آبشارهای فوران، جزایر زیبا، جنگلهای بارانی بکر، وسیع و قله‌های کوهستانی را کشف کنند. جای تعجب نیست که این بهشتی به شماره می‌آید. شما با کایاک‌سواری در دریا می‌توانید آبدره‌ها را کاوش کنید و با یک عالی بر فراز این پارک، از زیبایی‌های خیره‌کننده آن دیدن کنید.

خلیج جزایر

خلیج زیبای جزایر یکی از محبوب‌ترین مقاصد تعطیلات در نیوزیلند است با سه ساعت رانندگی از اوکلند می‌توان به آن رسید. اینجا بیش از 144 جزیره در خلیج پراکنده است که آن را به تفریحگاهی برای قایقرانی و ماهیگیری ورزشی تبدیل کرده است. با خرید بلیط خارجی به خلیج جزایر و در امتداد ساحل کایاک سواری کنید، مسیرهای جزیره‌ای را شنا کنید، صخره‌های معروف را ببینید و در جنگل‌های نیمه‌گرمسیری کاوش کنید.

کوئینزتاون

ماجراجویی پایتخت است. بانجی جامپینگ، سوار شدن بر قایق‌های جت، قایق‌سواری در آب‌های سفید، پاراگلایدر، صخره‌نوردی، در کوهستان و اسکی تنها از آن‌هایی هستند که آدرنالین شما را می‌توان در بالا می‌برند. هم‌چنین بازدیدکنندگان می‌توانند مناظر خیره‌کننده‌ها را در مسیرهای کوه‌نوردی سبک کشف کنند. کوئینزتاون علاوه بر ورزش‌های سفر، تمام امکانات رفاهی موجودات را با هتل‌های درجه یک، اسپا، رستوران‌ها، گالری‌ها و فروشگاه‌های بینظیر در خود دارد. شما با سفر به منطقه‌ای مرکزی اوتاگو می‌توانید شهرهای معدن طلا مناظر فیلم‌های ارباب حلقه‌ها را ببینید.

تاوپو و پارک ملی تونگارو

ملی تونگریرو تنها چند با بزرگ‌ترین دریاچه‌ای نیوزیلند به نام تاوپو، فاصله دارد. این پارک به دو دلیل یک میراث جهانی است: یکی به دلیل ویژگی‌های آتشفشانی تماشایی‌اش و دیگری به خاطر آن برای فرهنگ مائوری. قله‌های آتشفشانی تونگاریرو، ناروهوی و بخشی از روپیهو در سال 1887 توسط رئیس مائوری به مردم نیوزیلند اهدا شد. پارک ملی تونگاریرو، که یکی از قدیمی‌ترین پارک‌های جهان است، سرزمینی با زیبایی با سربه‌فلک کشیده شده، فیروزه‌ای، فلات‌های مراتع زیب و چشمه‌های آب گرم است. آلپاین تونگاریرو در اینجا، یکی از پرطرفدارترین بخش‌های است.

روتوروا

یکی از فعال ترین مناطق گرمایشی زمین در جهان است. سرزمینی است که زمین در آن صحبت می کند. حوضچه های گلی جوشان، آبفشان های پرسروصدا، دهانه های آتشفشانی و چشمه های آب گرم، از مناظر چشمگیر نیوزیلند را به وجود آورده اند. گردشگران می‌توانند در این منطقه، شگفتی‌های را تماشا کنند، در چشمه‌های معدنی غوطه‌ور می‌شوند و در انواع جاذبه‌های جالب، از فرهنگ غنی مائوری نیز می‌بینند. به فعالیت نیز کارهای زیادی برای انجام می دهند. پرواز بر فراز آسمان، دوچرخه سواری در کوهستان، ماهیگیری و ورود به اسکی کوه رواپهو از جمله این فعالیتهای هیجان انگیز است.

طبیعی فاکس و فرانتس یوزف

یخچال‌های فرانتز یوزف و فاکس در دسته‌های بهترین یخچال‌های طبیعی جهان قرار دارند که می‌گیرند و می‌توانند از آنها بازدید کنند. این جاذبه‌های گردشگری در پارک تماشایی وستلند پوتینی قرار دارند. پیاده‌روی با راهنما به مناظر یخ‌زده‌ی غارها و قله‌های یخی در یخچال‌های طبیعی بسیار تماشایی است. و هلیکوپترها بازدیدکنندگان را به بالای این یخچال می‌برند.

ملی تاسمان

مسیر ساحلی آب تاسمان در پارک ملی آب تاسمان یکی از عالی پیاده‌روی‌ها در نیوزلند است. مسیر خوش منظره ای ۵۱ کیلومتری در امتداد دریای درخشان تاسمان واقع شده است. گردشگران در طول مسیر می‌توانند خلیج‌های خلوت غواصی یا کایاک سواری کنند. در اینجا برای دیدن فوک‌های خزدار دلفین‌ها، پنگوئن‌ها، و انواع پرندگان برای شما فراهم می‌شود. با پیاده‌روی در میان جنگل‌های خنک طبیعت را احساس کنید و مناظر پانوراما از صخره‌های ناهموار ساحلی لذت ببرید.

پارک ملی آئوراکی

بلندترین قله‌های نیوزلند بر فراز مناظر کوهستانی پارک ملی آئوراکی، که ملی کوه کوک نیز نامیده می‌شود، قرار دارند. بیش از 40 درصد از این پارک پوشیده از طبیعی است و بلندترین در میان آنها، یخچال تاسمان، داخل مرزهای قرار دارد این به مقصد برتر برای کوهنوردی می‌کند. دوستداران طبیعت از تنوع گیاهان و جانوران با بیش از 300 گونه گیاه و 40 گونه پرنده شگفت‌زده می‌شوند. دهکدهی کوه کوک یک پایگاه عالی برای کاوش در پارک و فعالیت‌هایی مانند تور اسکی، هلی شکار، پیاده‌روی سفرهای رصد ستارگان است.

ناپیر خلیج هاوک

منطقه‌ی آفتابی خلیج هاوک، به غذاهای لذیذ معماری‌اش معروف است. این منطقه پس از زلزله‌های قدرتمندی که شهر را در سال 1931 ویران کرد، به سبک اسپانیایی بازسازی شد. مشاهده این ساختمان های هنری، از تفریحات این است. در امتداد تفرجگاه ساحلی، مجسمه‌ای شهر از مائوری قرار دارد. همچنین مکانی عالی برای غذاخوری است. رستوران‌های لذیذ در اینجا در استفاده از محصولات تازه‌ای که در منطقه تخصص دارند، میزبان بازارهای محبوب کشاورزان هستند.

اوکلند

اوکلند، شهر بادبان‌ها، با داشتن بندر درخشان، شهر نیوزیلند است. سواحل ماسه‌ای سیاه، در جنگل‌های بارانی، زیبا، جزایر و آتشفشان‌های اطراف شهر همگی از جاذبه‌های گردشگری می‌آیند پایگاهی عالی یک روزه و ماجراجویی کرده‌اند. گردشگران می‌توانند با رزرو هتل خارجی در شهر از برج 328 متری آسمان کرده و مناظر را در شهر و مناطق داخلی کشور مشاهده کنند.

جاذبه های گردشگری نیوزلند

شبهجزیرهی کوروماندل

در آن سوی اوکلند، ناهموار کوروماندل دنیایی به دور از شلوغی شهر است. پوشیده از جنگل‌های بومی، عالی برای کوه‌نوردی و تماشای پرندگان را می‌دهند. از دیگر کارهای سرگرم کننده برای گردشگران می‌توان در سواحل طلایی، کایاک‌سواری و غواصی در دریا اقامت کرد و از گالری‌ها و چندین اشاره کرد.

کایکورا

علاقمندان به حیات وحش و پرندگان و هم‌چنین علاقه‌مندان به غذاهای دهکده‌ای ساحلی جذاب کایکورا لذت فراوانی می‌برند. کایکورا که بین رشته‌کوهی به همین نام به سمت سمت و دریای آرام آرام قرار دارد، امکان پیاده‌روی‌های ساحلی عالی و تورهای تماشای محبوب را فراهم می‌کند. علاوه بر آن، گردشگران ممکن است فوک‌های خزدار، دلفین‌ها و آسیب‌های زیادی از پرندگان مانند آلباتروس زیبا را ببینند.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما