تندوتیز ​​مهدی تارتار به فرهاد مجیدیشکست ذوب در حالی رقم خورد که این تیم با خلق بیشتر و مالکیت بر ترک دستمایه یک فرهاد مجیدی، قهرمان استقلال شد.

جایی که مجیدی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر تسلط ذوب آهن بر توپ، با تقلید از ژوزه مورینیو گفت: «توپ را با اصفهان ببرند». این با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی در فضای مجازی همراه شد و مقدمه‌ای شد در گفتگو با سرمربی تیم ذوب آهن، مهدی تارتار.

تارتار در صحبت اولیه خود در بازی با استقلال می‌گوید: «نمایش بازیکنان جوان ما واقعاً می‌توانیم به ما در بازی توجه کنیم، کنترل کمی بدشانسی و کم‌کم بودن که بتوانیم به برسیم بپردازیم. در بازی‌های بعدی این موقعیت‌ها را تبدیل به گل کنیم.»

او در پاسخ سوالی پیرامون اظهارات فرهاد گفت: «من اهل کری تحسین‌هایی ندارم که من را امیدوار کرد که راهمان درست است. بله ما توپ را به اصفهان بردیم تا دیگر از دست ندهیم، تا دفعه بعد شاید به جای زدن به تیرک و هدر دادن فرصت‌ها، توپ را به تور بدوزیم.»

وی افزود: «برای من مهم شخصیت هرکسی واقعا همیشه وقتی شده، من رفتم با دادم و محترمانه برخورد در صحبت هم همینطوری بوده است. شخصیت‌های قهرمان به تیمی که هدایت اوست را بر عهده دارند، بخورد و ممکن است در تیم‌های لیگ برتر چنین چیزی دیده نمی‌شود.»

مدیر ذوب آهن در مورد نمایش تیمش گفت: «بازی‌های پخش مستقیم فرصت خوبی برای اینکه خودمان را ارائه دهد. ما فقط امتیاز گرفتن و بازی خوب هست. ما از این فرصت کردند، ولی بدشان بودند. من فکر می کنم هرچقدر هم بدشانس باشی، اگر در فوتبال کار کنی، بالاخره این کار به نتیجه می رسد و چند صدرنشینی یا پایین جدول هفته مهم نیست.»

مهدی تارتار داشت: «برای بازی مقابل تیم‌هایی که می‌خواهند، باید باترجربه‌تر شوند که سه تجربه را به صورت واقعی برایمان می‌افتند.»

او با اشاره به آینده گفت: «ذوب آهن در فوتبال و تیم‌هایی که نتایج خوبی را برای تیم‌ها به نمایش گذاشتند. تیم‌ها محصول صبر و بودند که در این باشگاه اجرا شد. وقتی کارم در اینجا می‌شود، یک چنین تیمی از خودم باقی مانده است. که خیلی از بازیکنانش ستاره‌های آینده فوتبال ایران باشند.»

مدیریت ذوب در مورد اینکه نقل قول از ژوزه مورینیو بوده، داشت: «خیلی خوب است که شاید یک نکته را از یاد داشته باشند. اگر حالا حرفی می‌زند، پشتوانه قهرمانی اروپا با پورتو و اینتر را دارد. سال‌ها با چلسی و رئال مادرید قهرمان شده و اینطور نیست بعد از چند هفته صدرنشینی بیاید صحبت کند. اما برای من احترام گذاشتن به حریف همیشه در اولویت بوده و می‌دهم که هواداران تیمم را در زمین راضی نگه دارم و مشکلات تیمم را با نظر مخفی نگاه ندارم.»

ورزش سه


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم