(تصاویر) درگیری شدید گورکن عسلخوار هار با تیزشاخ و شغالیک گورکن عسل در جریان مبارزه با یک تیزشاخ بارها و توسط شاخ‌های این حیوان به اطراف پرتاب شد.

به فرارو، این گزارش انگیزه به فرد و هیجان توسط دیرک ترون در حین بازدید از پارک ملی اتوشا در نامیبیا ثبت شد.

دیرک در این می‌گوید: این نقطه خاص در پارک ملی اتوشا یکی از نکات مورد علاقه من است برای عکاسی در آنجا می‌روم. کنار حوضچه آب نشسته بودیم، اما اتفاق خاصی نیفتاد.

ما در واقع در مورد بازگشت به کمپ بحث می‌کردیم، زیرا خیلی تا بسته شدن باقی مانده بود. می خواستم با ماشین دور بزنیم از دور حرکت چیزی شدم. طول نکشید که حرکت حیوان را تشخیص دادم و با زیاد، حضور گورکن عسل خوار را اعلام کردم.

همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و در چند دقیقه کوتاه تمام شد. می‌توان سال‌ها را در بگذرانید و هرگز چنین چیزی را نبینید. چیزی است که من در سفر در حیات وحش آفریقا دوست دارم.

این حیوانات عصبانی هستند و در انجام هر چیزی که سر می‌گیرند دریغ نمی‌کنند. رفتاری که در اینجا نشان داده واقعاً نیست.

در جنگ با گورکن عسل خوار به سختی نیفتاد. به یک قدم به عقب رفت، گورکن عسل خوار را بین شاخ هایش قلاب کرد و او را به هوا پرتاب کرد. اولین باری که این اتفاق افتاد فکر کردم مرده است، اما را تکان داد و دوباره به طور مداوم شارژ شد. نهایت تیزشاخ خسته شد و عقب نشینی کرد.

حدس زده می شود که این عسل خوار ممکن است هاری داشته باشد. یکی از مکانهای من این است که هنگام نوشیدن آب برای این حیوان غیرممکن به نظر می‌رسید.

روز دوم ما در کنار همان حوضچه آب بودیم و همان عسل خوار از راه رسید. بار با یک شغال پشت‌سیاه درگیر شد، باورم نمی‌شد. عسل خوار شغال را تعقیب کرد. در دوردست، جایی که با دوربینم نمی‌توانم به آنجا برسم، چند دیگر به معرکه پیوستند. آن لحظه گورکن عسل خوار با ۷ شغال میجنگید! در یک لحظه گورکن از پوزه یک شغال گرفت و به او را میدان خارج کرد. بود!

من از تصاویری که از این رویدادی که یک بار در ثبت ام کاملاً به وجد آمده ام. آنچه قبلاً گفتم، می‌توانم سال‌ها را در طبیعت سپری کرد، هرگز چنین چیزی را ندید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم