ترفند ساده برای استفاده ساده و بهتر از گوگل درایو

[ad_1]

همه کسانی که از گوشی اندرویدی یا رایانه استفاده می کنند از وجودشان می توانند استفاده کنند درایو گوگل دارند. این سیستم ذخیره سازی ابری خود گوگل است و یکی از سرویس های ذخیره سازی ابری موجود در بازار است. اگر حساب Google دارید، ۱۵ فضای رایگان را در Google Drive دریافت کنید و اگر به فضای بیشتری نیاز داشته باشید، همیشه بهتر می‌شود. متأسفانه بسیاری از افراد علی حتی دسترسی به این سرویس، یا آن را نمی‌گیرند و یا اگر می‌گیرند بسیار اندک است. اما چه از طرح پولی می‌کند و چه از سرویس رایگان، بهتر است از Google Drive استفاده کنید. در ادامه ما برخی از بهترین نکات گوگل درایو را می آورد تا بتوانیم از این سرویس ها استفاده کنیم.

اول: چگونه فایل های به اشتراک گذاشته شده در گوگل درایو را راحت بسازیم؟

تعداد زیادی وجود دارد که چرا باید همه‌ی خود را در فضای ابری نگاه داشته باشید، اگر به طور خاص از Google Drive نسخه پشتیبان تهیه کنید. اشکال این است که ممکن است در پیدا کردن فایلی که با شما به اشتراک گذاشته شده یا با شخص دیگری به اشتراک گذاشته شده اید، مشکل است. می‌توان با استفاده از اپراتورها برای یافتن آسان‌تر فایل‌ها در Drive، از سردرد جستجوی همه فایل‌هایتان خلاص شوید.

شما می‌توانید این کار را در گوشی یا کامپیوتر خود انجام دهید؛ گوشی های اندروید، ابتدا گوگل درایو را باز کنید. نوار جستجو را در برنامه پیدا کنید. برای یافتن فایلهایی که با دیگران به اشتراک گذاشته شده، از عملگر :به کنید. برای پیدا کردن فایل‌هایی که شخصی با شما به اشتراک گذاشته شده است، از عملگر :از جانب کنید. اپراتور و آدرس ایمیلی که فایل را با شما به اشتراک گذاشته است یا با آن به اشتراک گذاشته شده را در نوار جستجو تایپ کنید و وارد فشار دهید. خود، به جای شناسه ایمیل از من کنید.

اپراتورها را می‌توان در نسخه Google Drive نیز استفاده کرد. ابتدا Google Drive در مرورگر خود باز کنید. همان عملگر و کلمات کلیدی بالا را در نوار جستجو وارد کنید تا چه چیزی را دنبال کنید.

اگر برنامه دسکتاپ گوگل درایو را دارید، پوشه را بپوشانید و کلمات کلیدی را در نواری که به دنبال آن باشید پیدا کنید.

دوم: ساخت میانبر در گوگل درایو

راه دیگر برای یافتن سریع فایل یا پوشه خاص، ایجاد میانبر است. این کار را می‌توان از Google Drive یا از طریق دسکتاپ و همچنین اندرویدی خود به راحتی انجام داد. در همین راستا، می‌توان میانبرهایی برنامه یا حتی رایانه خود را از برنامه ایجاد کرد. برنامه Google Drive در مرورگر لپ تاپ یا رایانه خود را باز کنید. روی فایلی که می‌توانید میانبر را برای ایجاد آن کلیک کنید و سپس روی گزینه کلیک کنید یک میانبر به Drive اضافه کنید کنید.

انجام همان عملیات تلفن خود، ابتدا گوگل درایو را باز کنید. فایل یا پوشه های را که میانبر برای آن ایجاد کنید پیدا کنید. روی سه نقطه روی فایل یا پوشه ضربه بزنید و سپس روی گزینه افزودن میانبر به Drive بزنید.

پس از انجام مراحل بالا، محل میانبر را انتخاب کنید و در ادامه روی گزینه خود را انتخاب کنید اضافه کردن (افزودن) بزنید. می‌توان میانبرهایی را برای چهار مکان از تلفن خود تنظیم کرد که این‌ها را شامل می‌شود درایو منارتباط جنسی کامپیوترهاارتباط جنسی به اشتراک گذاشته شده با من و ستاره دار .

سوم: رنگ پوشه ها در گوگل درایو

می‌توانید همه پوشه‌های Google Drive را با تغییر رنگ‌هایشان، مرتب کنید. می‌توان از روش‌های هماهنگ شخصی استفاده کرد، به عنوان مثال، رنگ‌های سبز برای پوشه‌های مربوط به کار یا سایه‌های صورتی برای پوشه‌های شخصی. در اینجا ابر تغییر رنگ در بستر ذخیره سازی شده است. کاربران رایانه شخصی، در گوگل درایو در مرورگر دسکتاپ خود را باز می کنند. یک پوشه کلیک راست کنید و از منوی کشویی، گزینه تغییر رنگ را انتخاب کنید. هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.

برای کاربران گوشی های اندرویدی که چنین عملیاتی را در گوگل خود در گوگل درایو انجام می دهند را باز کنید. روی گزینه ترافیک بزنید و سپس یک پوشه را انتخاب کنید. پوشه را فشار دهید و نگه دارید و روی سه نقطه گوشه بالا ضربه بزنید. سپس روی گزینه تغییر رنگ (تغییر رنگ) بزنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ترفند ساده برای استفاده ساده و بهتر از گوگل درایو

چهارم: فایل اکتیوتی در گوگل درایو

گوگل همکاری در پروژه‌ها را همکاران یا دوستانتان بسیار آسان کرده است. به عنوان مثال، می‌توانید فایل‌های Google Drive را مشاهده کنید که می‌توانید فایل‌ها را به اشتراک بگذارید. می‌خواهید این کار را سریع انجام دهید، مراحل زیر را دنبال کنید.

برنامه Google Drive در مرورگر باز کنید. به دنبال دکمه دایره‌های با نشانه در داخل بگردید و روی آن کلیک کنید. سپس روی گزینه فعالیت کنید.

کاربران گوشی های اندرویدی در ابتدا گوگل درایو را باز می کنند. یک فایل را انتخاب کنید روی سه نقطه روی آن ضربه بزنید. ادامه گزینه جزئیات و فعالیت (جزئیات و فعالیت ها) ضربه بزنید و در آخر نیز حالت را بر روی گزینه بزنید فعالیت دهید.

پنجم: بازیابی فایل‌ها در گوگل درایو

همه داده‌های خود را در گوگل درایو سازماندهی کنید. شما نباید همه چیز را بکشید و مرتب کنید، فقط یک چیز را به صورت انبوه دوباره مرتب کنید. می‌توانید فایل‌های خود را دوباره مرتب کنید و آن‌ها را بر نام، آخرین تغییر و آخرین باز شدن مرتب کنید. کاربر دسکتاپ Google Drive را مرور کنید. به دنبال گزینه معیارهای مرتب سازی فعلی (معیارهای مرتب سازی فعلی) و روی آن کنید. کننده را به حالت رکورد تا فایل های خود را دوباره مرتب کنید. روی فلش کلیک کنید تا ترتیب را از صعود به نزولی تغییر دهید.

تلفن نیز می‌شود به همین نتیجه برسند. برنامه Google Drive کنید. روی گزینه ترافیک بزنید. گزینه مرتب کننده فعلی (مرتب فعلی) را در گوشه سمت راست بالا پیدا کنید روی آن ضربه بزنید. سپس گزینه مرتب سازی شاخص (معیارهای مرتب سازی) را انتخاب کنید. بدین ترتیب تغییرات در همه پلتفرم‌ها در Google Drive شما ذخیره می‌شوند؛ بنابراین اگر فایل‌های خود را بر اساس یک ویژگی روی دسکتاپ تلفن خود مرتب کنید، در دستگاه‌های دیگر نیز ظاهر می‌شود.

ششم: ساخت اسپم در گوگل درایو

اسپم یا هرزنامه بدون شک یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که زمان پیدایش اینترنت ما را آذر می‌دهد. متأسفانه، ربات‌ها و سایر کاربران متوجه شدند که چگونه Google Drive برای ما هرزنامه بفرستند. برای مقابله با این مشکل آزاردهنده، اینجاست که Google Drive را به شما نشان می دهد.

دسکتاپ در ابتدا باید به drive.google.com و در مرحله بعد روی فایلی که می خواهید بلاک کنید، کلیک راست کنید. گزینه مسدود کردن از منوی کشویی کنید. نهایت، یک بار دیگر روی گزینه مسدود کردن تا دیگر از شر این اسپم‌ها خلاص شوید.

شما می‌توانید نتایج مشابهی را با تلفن اندرویدی خود به دست آورید. Google Drive را باز کنید. را که می‌توانید فشار دهید و می‌کنید. روی گزینه [email protected] را مسدود کنید (آدرس ایمیل فرستنده هرزنامه) ضربه بزنید و سپس برای تایید یک بار دیگر گزینه مسدود کردن بزنید.

اگر به طور تصادفی اشتباهی را مسدود کنید، به اشتباه خود را اصلاح کنید. با مراجعه به بخش مردم و اشتراک گذاری (افراد و اشتراک‌گذاری) حساب گوگل خود، هر کاربری را از وب یا تلفن اندروید خود رفع کنید.

: androidcentral

: جرفی فرارو

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما