به روز رسانی کارت Aadhaar: نحوه تغییر شماره تلفن در Aadhaar را بررسی کنید


دهلی نو: کارت Aadhaar یکی از ضروری ترین مدارک مورد نیاز برای بهره مندی از خدمات مختلف ارائه شده توسط آژانس های دولتی و خصوصی در کشور است. برای افراد ناآشنا، کارت Aadhaar یک شماره هویت منحصر به فرد 12 رقمی است که به هندی ها ارائه می شود.

این سند شامل نام دارندگان کارت، آدرس، شماره تلفن و جزئیات بیومتریک و غیره است.

از آنجایی که شماره تلفن شما به کارت Aadhaar شما مرتبط است، مهم است که شماره شما باید در پایگاه داده مرجع شناسایی منحصر به فرد هند (UIDAI)، مرجع مدیریت کارت Aadhaar به روز بماند.

به عنوان مثال، اگر یک حساب نئوبانک باز می کنید یا برای وام درخواست می کنید، باید کارت Aadhaar خود را به شماره موبایل خود مرتبط کنید. چندین سرویس آنلاین دیگر مبتنی بر KYC نیز از شما می خواهند که شماره Aadhaar و تلفن همراه خود را پیوند دهید.

با این حال، به دلایلی، اگر شماره تلفن همراه را تغییر داده اید و به کارت Aadhaar شما مرتبط نیست، نگران نباشید، زیرا می توانید جزئیات را از طریق UIDAI و مرکز ثبت نام Aadhaar در نزدیکی خود به روز کنید.

مراحل تغییر شماره موبایل در کارت Aadhaar:

مرحله 1: به وب سایت رسمی UIDAI در https://uidai.gov.in/ بروید و از پورتال قرار آنلاین بازدید کنید یا URL https://appointments.uidai.gov.in/bookappointment.aspx را در کادر URL وارد کنید.

مرحله 2: مکان را انتخاب کنید و روی «رزرو یک قرار» در Aadhaar Seva Kendra کلیک کنید.

مرحله 2: از فرم آپدیت/تصحیح Aadhaar پرینت بگیرید و جزئیات را وارد کنید.

مرحله 3: فرم را در زمان قرار ملاقات به یکی از مدیران اجرایی Aadhaar در مرکز ثبت نام Aadhaar نزدیک خود ارائه دهید.

مرحله 4: هزینه خدمات تغییر عکس کارت Aadhaar را پرداخت کنید.

مرحله 5: یک برگه تأیید با URN از مدیر اجرایی دریافت خواهید کرد.

مرحله 6: از URN برای بررسی وضعیت درخواست تغییر شماره استفاده کنید. همچنین بخوانید: Xpressbees تبدیل به یک اسب شاخدار شد و 300 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد

مرحله 7: شماره موبایل شما ظرف 3 ماه به روز می شود. همچنین بخوانید: گوشی هوشمند Vivo T1 5G با 6.58 اینچ FHD+ در هند عرضه شد: قیمت، مشخصات، ویژگی ها

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم