به دولت برای تعطیلی دو روزه تهرانخبرگزاری تسنیم: تهران از پیشنهاد جلسه کارگروه بر تهران خبر داد : بر اساس این پیشنهاد معاون اول .

محسنی بندپی اظهار کرد: برای کاهش عوامل در این دو هفته انجام شده است. عدم استفاده از سوخت مازوت در همه صنایع نیروگاه های استان استفاده می شود و این موضوع در حال اجرا است.

وی افزود: بازرسی میدانی محیط زیست استان بر این موضوع که تمام نیروگاه‌ها و استان تهران از گاز سوخت گازوئیل استفاده می‌کنند. پلیس راهور نیز از تردد خودروهای دودزا و حمل بار در سطح شهر تهران جلوگیری کرد و همچنین خودروهای فاقد معاینه فنی نیز آغاز شدند.

بندپی گفت: تشکیلات ستاد ملی ستاد استانی کمیته اضطرار تا اطلاع ثانوی نیز بر اساس این مصوبه می‌شود. شرکت گاز استان هم نظارت مستمر بر دستگاه‌های اداری و نحوه سوخت‌رسانی در روزهای سرد و سیستم گرمایشی استانداردهای لازم انجام می‌شود. متأسفانه چون ما در این مدت هیچ پدیده ناپایداری ندارم که نسبت به آلاینده اثربخشی داشته باشد انباشت آلاینده را در شرایط جوی را داشته است.

افزود: سازمان هواشناسی اعلام کرد که در طی چند آینده در سطح استان باد آنچنانی نخواهد دید. شرایط هوا که بیش از حد از هیئت وزیران است که در این نسبت به تدابیر سخت‌تری اندیشیده شود.

استاندار تهران گفت: تصمیمات نسبت به کاهش خطرات و پیشنهاد جلسه به هیئت وزیران انعکاس خواهد شد تا تصمیم گیری شود. پیشنهاد ما در این مورد برای کاهش خطرات و نظارت بر آن است تا تصمیم‌گیری شود. علاوه بر موارد قبلی، برای حفظ جامعه، و قوانین و مقررات پیشنهادی جلسه دو روز تعطیلی فعالیت های اداری بخش های خصوصی را اعلام می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم