: باشید سفر هم خواهم داد! – سه


خبر : 1815454 |
24 1400 16:12 |
8,179 |

4
دیدگاه

عملکردم رضایت دارم

کای هاورتز، ستاره آلمانی چلسی مدعی در حال حاضر تمام بازیکنان موفقیت در ترکیب این تیم است.

به گزارش «ورزش سه»، چلسی بعد از دولت در برابر رومن شرایط را اسپری روز اخبار متفاوت در مورد باشگاه مخابره می شود. در نشست خبری پیش از دیدار مقابل لیل در لیگ قهرمانان، هاورتز از هدف بازیکنان چلسی خوشحال از هواداران در این حادثه است.

کای هاورتز گفت: “من در حال حاضر در شرایط مناسبی بوده است و در گذشته نمایش خوبی ارائه داده است. از عملکردم در چند بازی متوالی البته یک باید همیشه برای همیشه موفق باشید. امیدوارم بتوانم با اطمینان بیشتر بازی کنم و بتوانم به همین روند ادامه دهم. ما همه بازیکنان حرفه ای هستند همه می دانند که در حال حاضر شرایط برای همه در باشگاه وجود دارد.

ما بازیکن هستیم و فقط روی بازی در زمین فوتبال تمرکز کنیم. این کاری است که می توانم انجام دهم. موارد دیگر مربوط به بازیکنان نیست و من نمی توانم زیاد مورد آن مسئل صحبت کنم. تمام تمرکز ما روی بازی های پیش روی چلسی بوده و برای ما در حال حاضر مهم ترین هدف است.

می کنم همه می دانم که در این شرایط کار آسانی نیست. شرایطی در گذشته در رخ نداده بود و این وضعیت کمی عجیب است. چیزی که گفتم ما حرفه ای هستیم و گاهی اوقات ممکن است چنین شرایطی رخ دهد. فکر می‌کنم بهترین کاری را که در حال حاضر می‌توانیم انجام دهیم، این است که فوتبال خوبی ارائه می‌شود و سعی می‌کنیم در این شرایط روی لب هواداران انجام دهیم.

پرداخت هزینه سفر توسط بازیکنان خود چلسی؟ لازم باشد من این رقم پرداخت خواهم شد و مشکلی نیست. حال حاضر برگزاری مسابقات مهم ترین هدف است. فکر می‌کنم در حال حاضر نسبت به اینکه مجبور باشم با اتوبوس یا برای بازی خارج از خانه به برویم، وجود سخت‌تری در دنیا دارد. این هزینه را پرداخت می کنم و مشکلی نیست.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم