او پرده های حمام را باز می کرد: سایشا شینده از Lock Upp در مورد سابق آزار دهنده ذهنی صحبت می کند.


دهلی نو: سایشا شینده، اولین طراح مد تراجنسیتی در هند، پیش از عمل جراحی تغییر جنسیت، سواپنیل شینده سابق بود. او در حال حاضر به عنوان یک شرکت کننده در نمایش واقعیت اکتا کاپور ‘Lock Upp’ دیده می شود.

در یکی از قسمت‌های اخیر «Lock Upp»، سایشا در برابر پایال روحتگی و پونام پاندی درباره زمانی که در یک رابطه مورد آزار روانی قرار گرفته بود صحبت کرد. سایشا فاش کرد که با مردی رابطه داشته که او را مورد آزار روانی قرار داده است.

در طول بحث، پونام فاش کرد که برای تقریبا چهار سال مورد آزار جسمی شوهرش سام قرار گرفته است. به دنبال آن، سایشا شینده نیز تجربه مشابهی را به اشتراک گذاشت و مدعی شد که در یک رابطه مورد آزار روانی نیز قرار گرفته است.

“حتی من در یک رابطه مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، اما جسمی نبود، آزار روانی در سطح دیگری بود. او باعث شد احساس کنم که یک مرد هستم. او بیرون از در من ایستاده بود و فقط منتظر بود که کسی بیاید و من به او خیانت می کنم و فرض کنید اگر به او خیانت کنم او دستم را می گیرد و علیه من استفاده می کند ، کرکره های دستشویی را باز کنید و آهسته ببینید آیا من دکل هستم *** *****، برای استفاده از آن علیه من،” او گفت.

در ادامه پایال روحتگی از سایشا پرسید چرا مستو***** نمی کنی؟ به این، طراح مد پاسخ داد: “چون این دلیلی است که من نمی خواهم با او رابطه جنسی برقرار کنم. آن زمان فکر می کردم شاید او حرف درستی می زند اما من هرگز در آنجا خوشحال نبودم. من اصلاً هیچ وقت خوشحال نبودم. همیشه فکر می کردم، “کیا موجه ساماجه هی نهین آآ رها های” چون زنی در درونم که با یک مرد همجنس گرا رابطه جنسی داشتم. من فقط همجنس گرا هستم.”

برای ناآگاهان، سایشا شینده یک طراح مشهور است که با بازیگرانی مانند کانگانا رانات، کارینا کاپور و دیگران کار کرده است.

‘Lock Upp’ در Alt Balaji و MX Player پخش می شود و میزبان Kangana Ranaut در قسمت های آخر هفته ظاهر می شود. افراد مشهوری که در داخل زندان هستند عبارتند از پونام پاندی، پایال روهاتگی، کارانویر بوهرا، منور فاروکی، بابیتا فوگات، آنجلی آرورا، شیوام شارما، سیدهارت شارما، سارا خان، نیشا راوال، تهسین پوناوالا.

سوامی چاکراپانی خودخوانده خدایی اولین شرکت کننده ای بود که از این نمایش رای داده شد.

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم