انتقال سهام عدالت متوفیان به وراثپروسه تخصیص سهام عدالت عاطفی به وراث آن‌ها در زمان ممکن و غیرحضوری انجام می‌شود.

به گزارش دنیای اقتصاد، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و قائم‌مقام واگذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: فرآیند تخصیص سهام عشق فوت وراث کمترین ممکن و به صورت غیرحضوری است. غلامرضا ابوترابی در پاسخ به این پرسش «رادیو تهران» که آیا امکان تغییر برای دارندگان سهام عدالت وجود دارد یا خیر، گفت: در پی ادغام سه بانک مهر اقتصاد، حکمت ایرانیان و کوثر در بانک سپه، شماره شبای بانک‌های بانک‌ها به دستور بانک‌ها. مرکزی است و دارندگان بانک‌های ادغام شده است باید شبای جدید خود را سپه آن عدالت به حساب آن‌ها وارد شود.

جدید برای جاماندگان این سهام داریم یا خیر؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نام جدید را برای سهامی خاص به جاما از این سهام یا خیر، مشخص می کند: تصمیم گیری در مورد کسانی که به هر دلیلی به آن ها سهام عدالت تخصیص پیدا نشده است، در حیطه اختیارات دولت و مجلس است و واگذار می شود. مرکز کتاب بهادار و تسویه وجوه در این خصوص مسئولیتی ندارد. در صورت ثبت نام جدید برای تخصیص سهام عدالت، سود سهام به افرادی که به تازگی ثبت نام کنند، می‌گیرند.

این مقام کرد: شناسایی جاماندگان از کارها، باید سهام دولت باشد که آیا افراد جدید ممکن است خیر باشند. کوتاه مدت این امکان فراهم شود؛ ممکن است درازمدت سهام عدالت شود.

نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مسئول شرکت سهامی خاص بهادار تسویه وجوه در پاسخ به پرسش که تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می‌شود، بیان کرد: از سال 1385 بیش از یک نفر از افرادی که دارای سهام عدالت هستند، انجام می‌شود. شدگان وراث آن‌ها قانونی متعددی دارد. تلاش می‌کنیم با استفاده از قوانین ازجمله آیین نامه اجرایی زمان قانونی و غیرحضوری انجام شود. در حالی که سودهای تعلق گرفته سالهای 98 و 99 را نیز وراث تقسیم کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم