افشای مشخصات گوشی‌های آینده سری A سامسونگ


مشخصات گوشی های گلکسی A73، گلکسی A53، گلکسی A33 و گلکسی A23 به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. به نظر می‌رسد هر چهار گوشی سری A از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند و انتظار می‌رود این گوشی‌ها در ماه آینده آینده عرضه شوند.

فرارو، به نظر می‌رسد سامسونگ روی چهار دستگاه جدید سری A کار می‌کند. این سری جدید شامل گوشی‌های گلکسی A73، گلکسی A53، گلکسی A33 و گلکسی A23 می‌شود. بدیهی است که اینها جانشین گوشیهای گلکسی A72، A52، A32 و A22 خواهند بود. اکنون، در حالی که منتظر اعلام زمان عرضه است، این چهار گوشی آینده سامسونگ به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. نظر می‌رسد که غول به‌جهت‌های قابل‌توجهی را در این گوشی‌ها اعمال خواهد کرد. از آنجایی که یکی از بزرگترین بازارهای سامسونگ است، گوشی‌های جدید سری A نیز مطمئناً در این کشور قرار خواهند گرفت.


گفته می شود که سامسونگ گلکسی A73 دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی FHD+ AMOLED با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز و یک سوراخ پانچ در بالای پنل جلویی است. بینی می‌شود این گوشی از چیپست Qualcomm Snapdragon 750G استفاده کند. انرژی این دستگاه توسط یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۲۵ واتی می‌شود. این گوشی احتمالاً روی عامل سیستم اندروید ۱۲ که توسط OneUI 4.0 سفارشی شده است، اجرا می شود. سیستم دوربین پنل پشتی گوشی گلکسی A73 شامل سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، لنز ثانویه ۱۲ مگاپیکسلی، سنسور سوم ۸ مگاپیکسلی و لنز چهارم ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. همانطور که می‌دانیم گوشی گلکسی A72 دارای سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی است، اما بقیه مشخصات این مدل با مدل جدید یکسان به نظر می‌رسند.

گوشی گلکسی A53 دارای صفحه نمایش ۶.۵۲ اینچی FHD+ AMOLED با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز است و گفته می شود که از تراشه Exynos 1200 نیرو می گیرد. سیستم دوربین چهارگانه در پنل پشتی شامل لنز اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی، سنسور عمق ۵ مگاپیکسلی و لنز ۵ مگاپیکسلی خواهد بود. می‌شود باتری ۵۰۰ میلی‌متری آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ ۲۵ واتی انرژی این دستگاه را می‌کند. این گوشی سیستم عامل اندروید ۱۲ را با پوسته سفارشی OneUI بوت می‌کند.

مشخصات گوشی های سامسونگ سری A
گوشی گلکسی A33 از صفحه نمایش ۶.۴ اینچی FHD+ AMOLED بهره می‌برد و احتمالاً دارای امتیاز تازه‌سازی ۶۰ هرتز است. گفته می‌شود این دستگاه از چیپست مدیاتک Dimensity 720 تغذیه می‌کند و یک 500 میلی‌میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع 15 واتی دارد. متأسفانه، شایعات حاکی از آن است که این گوشی فقط سیستم عامل اندروید ۱۱ را بوت می کند و به آخرین نسخه اندروید، اندروید ۱۲ اندروید مجهز است. گفته می‌شود که این گوشی دارای سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، لنز فوق عریض ۸ مگاپیکسلی، لنز ماکرو ۵ مگاپیکسلی و سنسور عمق ۲ مگاپیکسلی است.

در پایان به معرفی سامسونگ گلکسی A23 می‌پردازیم. گفته می شود که این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۶ اینچی FHD+ IPS با نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز است. پیش بینی می‌شود که این دستگاه با چیپست مدیاتک دوربین چهارگانه، متشکل از اصلی لنز ۸ مگاپیکسلی فوق عریض، ماکرو ۲ مگاپیکسلی و لنز عمق ۲ مگاپیکسلی باشد. گفته می‌شود یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌متری آمپر ساعتی با پشتیبانی از ۱۵ واتی، انرژی این گوشی را تامین می‌کند. این دستگاه روی سیستم عامل اندروید 11 قرار دارد که نصب شده، اجرا می شود. گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A23 از نظر مشخصات فنی مشابه گوشی A22 است، با این تفاوت که A22 فقط سه دوربین دارد.

: 91 موبایل


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم