اسنپ ​​ویژه کاربران راننده با استعدادبرخی از کاربران در کنار فعالیت‌هایشان در اسنپ، استعدادهای ویژه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی دارند و در زندگی شخصی‌شان را دنبال می‌کنند. تصمیم دارد یک‌ساله کاربران برای رسیدن به یک طرح هدف‌بارند.

زندگی کاربران راننده اسنپ

تاکسی‌های اینترنتی با این که در تمام دنیا به عنوان یک پدیده جدید شناخته می‌شوند، اما می‌توانند در همین مدت کوتاهی به شکل‌گیری با زندگی روزمره مردم پیدا کنند. به لطف‌های موجود در تاکسی‌های اینترنتی، افراد با وقت آزادی که دارند این کار را انجام دهند، هستند. در بین آن‌ها، کسانی هستند که در کنار فعالیت‌هایی به عنوان راننده، هدفشان را در زندگی شخصی دنبال می‌کنند یا دارای استعداد ویژه به‌فردی هستند. برخی از این افراد ناچارند به خاطری که برای تأمین زندگی خود می‌توانند از سایر زندگی‌هایشان فاصله بگیرند.

اسنپ ​​به عنوان اولین و بزرگ‌ترین تاکسی‌ اینترنتی ایران و ناوگانی با بیش از ۳ میلیون کاربر راننده، قصد دارد از راننده‌های استعداد خود حمایت کند. کاربر قصه خاص خود را دارد. برخی از رانندگان دارای استعدادهای خاص و بی‌نظیری هستند که در صورت حمایت و ارائه امکانات مناسب، می‌توانند ملی باشند، حتی کسب کسب کنند. اسنپ ​​شرایطی را فراهم کرده تا راننده‌های با استعداد بیشتری برای ادامه کار به عنوان راننده اسنپ، به مجموعه‌های خاص خود جامه‌های عمل بپوشاند.

شرکت در بورسیه رانندگان اسنپ چیست؟

اگر شما یکی از کاربران اسنپ (خودرو، باکس، پیک اسنپ‌فود، وانت و…) هستید و استعداد خاصی در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی و غیره دارید، می‌توانید طرح «مستقیم تا رویا» را ثبت کنید و برای دریافت بورسیه اقدام کنید. بااستعداد اسنپ دهید. برای این کار تنها کافی است در زمان برای حداقل ۳ ماه عضویت در ناوگان اسنپ شما ویژه، خروجی یا تاثیرگذار بر زندگی عموم مردم باشد.

هر ۶ ماه یکبار می‌توانند ثبت نام کنند. نهایتات زیر در اختیار ۳ فرد منخب قرار داده می‌شود:

اصلی: کمک هزینه نقدی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

منتخب بعدی: معافیت از بررسی کمیسیون تا یکسال

اطلاع‌رسانی زمان ثبت‌نام و مراحل داوری بورسیه مسافران اسنپ چگونه است؟

با فرا رسیدن زمان ثبت نام، در سوپر اپلیکیشن صفحات اسنپ در شبکه های اجتماعی، ویژه راننده اسنپ شبکه های اجتماعی، اسنپ و سایر رسانه های خبری اطلاع رسانی می شود.

بعد از پایان نامه ثبت‌نام از بین تمام درخواست‌های ارسال شده، آن‌هایی که بیشترین هم‌رستایی را با هدف اعلام شده، انتخاب می‌کنند. مرحله بعدی با افراد منتخب مصاحبه‌ می‌شود. در نهایت ۳ طرح برگزیده و به رای‌گیری عمومی گذاشته می‌شوند تا منتخب اصلی و دو منتخب بعدی توسط رای‌گیری مردمی مشخص شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل، قوانین و ثبت نام بورسیه به وبسایت اسنپ مراجعه کنید.

بیات مدال‌آور جهانی کشتی؛ دوره اول بورسیه اسنپ

امیرمحمد بیات متولد ۱۳۸۰ و عضو تیم‌ کشتی فرنگی جوانان در وزن ۱۳۰ ملی است. در مسابقات روسیه جهانی مدال برنز جهانی را کسب کرد. همین چند وقت پیش بود که خبر فعالیت امیرمحمد به عنوان اسنپ در بازتاب پیدا کرد. او به خاطر تمرینات سنگین و حرفه ای شغل ثابتی ندارد و از ۱.۵ سال پیش به عنوان راننده اسنپ فعالیت می کند. چون افراد با استعدادهای دیگری مثل امیرمحمد در بین مدیران اسنپ هستند و از آن‌ها افتخارات بسیاری را ایده بورسیه اسنپ برای مدیران استعداد طراحی و اجرا می‌کنند.

بیات یکی از افراد آینده‌دار کشور است. در مواردی که حمایت‌های لازم از او می‌شوند و با خیال راحت به تمرین‌های حرفه‌ای خود می‌رسند، می‌توانند افتخارات زیادی را برای ایران کسب کنند. امیدواریم که این حمایت باعث شود امیرمحمد بیات را در آینده نزدیک روی سکوهای قهرمانی جهان و المپیک ببینیم. امیدواریم این بورسیه و ترقی هرچه بیشتر راننده‌های با استعداد دیگر شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم