از استقلال از کنفدراسیون در CAS ورزش سه

[ad_1]

تیم حقوقی آجورلو در تاریکی

استقلال با ارائه شکایتی در دادگاه حکمیت ورزش، به دنبال بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا 2022 است.

: 1810905 –
27 1400 13:06 –
16768

به گزارش “ورزش سه”، مسابقات قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا چند هفته قبل شد و تیم های در این پیکارها حریفان خود امروز میزبان منطقه شرق اعلام شد و انتظار می رود در روزهای آینده میزبان یا میزبان های منطقه غرب نیز اعلام شود. شود، اما خبری در رسانه منتشر کرد که این مسابقات را تحت الشعاع قرار داد.

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2022 تحت تاثیر حذف دو نماینده ایران از این پیکارها قرار دارند. دو تیم استقلال به دلیل رد حرفه ای، قادر به حضور این پیکارها هستند و مدیران آخرین شانس به این پیکارها دارند.

گفته می‌شود که مستقل از استقلال در سکوت و به‌ محرمانه، شکایتی را دادگاه عالی ورزش CAS می‌رساند و روز پنجشنبه 28بهمن مهلت استماع به این پرونده خواهد بود.

نکته جالب‌توجهی است که دادگاه به پرونده‌ها در ورزش عالی معمولاً با این وضعیت می‌پذیرد و چنین زمانی نزدیکی آن را بسیار عجیب می‌کند. با وجود این، با قید شدند و با توجه به اینکه مسابقات لیگ قهرمانان هنوز آغاز و ممکن است این درخواست پذیرش باشد.

مواردی که ذکر می‌شود بسیاری از تصمیم‌ها را نمی‌توان بازگشت آبی پوشان نزدیک به این حال، از حق خواستار رسیدگی به این پرونده CAS هستند.

استقلال در این کنفدراسیون فوتبال آسیا، بر اساس مستندات موردنظر کمیته حرفه‌ای‌سازی تهیه و ارائه، کمیته تکمیل. همین دلیل درخواست این باشگاه برای دریافت مجوز حرفه‌ای غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

در واقع ادعای مهم استقلال در این پرونده مهلت تعیین‌شده از جانب فدراسیون ایران است که به باشگاه‌ها جهت تکمیل مدارک با استقلال آسیا صادر نشده است.

در واقع بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا به نظر می رسد، با حال آبی پوشان به کنفدراسیون این راه چقدر موفق خواهند بود.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

با سایت dancebet به رقص خود پیمان بدهید و برنده شوید!
Discover the Art of Tipping on Livegirlcamshub.com
بازی انفجار – راهی سرگرم‌کننده برای کسب درآمد آنلاین
The World of Real Estate Canada: Exploring Opportunities and Challenges
Welcome to the World of House for Sale Canada
Discover the Perfect House with Acreage for Sale
تماس با ما