ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۲ اسفند ۱۴۰۰قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در نیمه اول خرداد امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ با کاهش به روز چهارشنبه هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت هر اسکناس یورو هم در نیمه اول نیمه امروز با 40 تومان افزایش به نرخ روز چهارشنبه به 29 و 25 تومان رسید. گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز یک میلیون و ۲۰۴ هزار تومان بود.

به گزارش فرارو، قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ۳۰ هزار کاهش نسبت به آخرین نرخ روز چهارشنبه ۱۲ میلیون تومان بود. هر قطعه سکه طرح قدیم هم در نیمه اول امروز میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه نسبت به روز چهارشنبه ۲۰ هزار تومان کاهش یافت و در نیمه اول امروز دو میلیون و ۳ تومان به فروش رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند با دو هزار تومان کاهش روز چهارشنبه به یک و ۲۰۶ هزار تومان رسید.

گرم طلای ۱۸ عیار دوشنبه گرم طلای ۱۸ عیار چهارشنبه گرم طلای ۱۸ عیار امروز
میلیون و 205 تومان میلیون و 206 تومان میلیون و 204 تومان

قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه طرح قد پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه در نیمه اول امروز به ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. قطعه سکه امامی هم نیمه اول امروز ۱۲ میلیون تومان پول شد. هر سکه گرمی دو میلیون ۳۳۰ هزار به فروش رسید.

انواع سکه در شروع شروع

انواع سکه قیمت دوشنبه قیمت چهارشنبه قیمت امروز
سکه امامی 12 و 20 تومان 12 و 30 تومان 12
طرح قدیم 11 و 850 تومان 11 و 850 تومان 11 و 850 تومان
سکه گرمی میلیون و 350 تومان میلیون و 350 تومان میلیون و 330 هزار تومان

آرزو امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۰

قیمت دلار آمریکا امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه نسبت به آخرین نرخ روز چهارشنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و در بازار آزاد ۲۶ هزار و ۱۵۰ تومان . قیمت یورو هم در نیمه اول امروز با ۴۰ تومان افزایش نسبت به دیروز ۲۹ هزار و ۲۵ تومان به فروش رسید. قیمت دلار نسبت به ماه گذشته یک هزار ۴۰۰ تومان کاهش یافته و هر اسکناس یورو در مقایسه با دو هزار و کاهش قیمت را تجربه کرده است.

آرزو در شروع

ارز قیمت دوشنبه قیمت چهارشنبه قیمت امروز
دلار 26 و 230 26 و 200 26 150
یورو 29 و 435 29 و 985 29 و 25

تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم