آنالیزور مصر داخل بطری گاباسکی(عکس )

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، گزارش گزارشیت شدید محمد شماره تیم ملی باعث تا کارلوس اجباری زده و سنگربان دوم را به میدان بفرست. در دقیقه 88 دیدار برابر ساحل عاج، محمد ابو جبل سنگربان باتجربه خود را که به گاباسکی ملقب است، به میدان فرستاد.

آن بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و گاباسکی با توانایی پنالتی اریک بایی مدافع منچستریونایتد، تیمش را راهی مرحله بعد کرد. پس از آن، درخشش گاباسکی در دروازه مصر یافت و او در دیدار نیمه نهایی مقابل کامرون نیز قهرمان کشورش گرفت مصر را به دیدار فینال جام ملت‌های آفریقا رساند.

ابو جبل که می‌تواند در تشخیص و ضربات پنالتی، در کانون توجه رسانه‌ها قرار بگیرد. تیم الزمالک در رقابت‌های جام حذفی می‌تواند به تعداد زیادی تورنمنت را به دست آورد تا ضربات پنالتی، خوب عمل کند.

گاباسکی یک بار در جریان دیدار فینال جام آفریقا مقابل سنگال و یک نیز در پنالتی‌ها موفق به ضربات تیم حریف شد ولی این پیروزی مصر کافی نبود. او در دقیقه 7 پنالتی سادیو مانه را گرفت تا فرانه در همان 90 دقیقه بازی را اجرا کرد و زمانی‌که به ضربات پنالتی کشیده شد، او 4 مورد از 5 ضربه سنگال را درست تشخیص داد و توپ سار را نیز کرد.

گاباسکی که به دلیل تسلطش بر ضربات پنالتی حسابی مورد توجه قرار گرفته بود، پس از بازی با کامرون با بطری آبش سوژه رسانه‌ها شد. کادرفنی تیم ملی مصر که آنالیز دقیقی بر ضربات پنالتی رقبا انجام داده بود، جهت ضربات پنالتی بازیکنان گاباسکی چسبنده تا دروازه‌بان تمرین روی پنالتی‌های رقیب، آنالیز ویژه‌ای باشد.

او که شب گذشته بود 4 مورد از 5 پنالتی سنگال را به‌درستی تشخیص داد و علاوه بر پنالتی بونا تا مرز ضربات بازیکنان حریف نیز پیش سوژه اجتماعی شد.

بطری آب گاباسکی پس از پایان بازی توسط افراد حاضر در ورزشگاه شکار شد که روی آن، آنالیز شد و آن‌ها ضربات خود را بیشتر به کدام سمت زدند. که به نظر می‌رسد روی تشخیص‌های درست این دروازه‌بان، حسابی تأثیر داشته باشد.

پیش از این نیز جوردن پیکفورد دروازه‌بان تیم ملی انگلیس با چاپ جهت ضربات پنالتی حریفان بر روی بطری آبش در رقابت‌های یورو 2020، مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود. این بار نیز با انجام عملیات مشابه کار پیک‌فورد، زیر ذره‌بین قرار گرفت و نکته جالب این است که تیم‌های جام ملت‌های هر فسخ، در ضربات پنالتی بازی را ساخته و دست‌شان به جام نرسید!

گاباسکی در آغوش الشناوی رقیب و همتیمی‌اش. ابو جبل شب گذشته با وجود درخشش در دیدار فینال، قهرمانی را بالای سر برد.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.