آدم‌های زیادی در این دو سال من را دست کم گرفتند

[ad_1]

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران می‌گوید تیمش عراق مشکلات زیادی از بازی با این مسائل داشت، شیرینی برد را دو چندان کرد.

به گزارش ایسنا، تیم‌ملی فوتبال ایران امشب (پنجشنبه) در هفته هفتم مرحله ۲۰۲۲ قطر و هفته زودتر بازی‌های تاریخی به جام جهانی رسید.

اسکوچیچ، سرمربی تیم‌ملی ایران، نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازیکنانم تبریک می‌گویم. خیلی خوب شد. عملکرد خوب مختص این نبود و در همه بازی‌های انتخابی ثبات خوبی داشتیم. بازیهای پر استرسی تا اینجا کار پشت سر گذاشتن. در ۱۵ دقیقه ابتدایی چند دقیقه‌ای طول کشید تا بتوانیم در ادامه می‌توانیم گل‌های بسیاری را به ثمر برسانیم ادامه دهیم. اگر انتخابه مردم ایران مقداری هم خوشحال باشیم، باعث افتخار ماست.

افزودن: رقیب و هم ما تیم زیادی قبل از بازی داشتیم. اروپا ما خیلی دیر به ما اضافه شدند. مثلاً مهدی طارمی که بازی فوق‌العاده‌ای انجام داد، پنج یا شش به ما اضافه شد. که بود شیرینی برد را دو چندان کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره سخت‌ترین قسمت مسیر صعود به جام جهانی گفت: من باید درباره این مسئله فکر کنم چون موقعیت‌های سختی داشتیم. ما مشکلات زیادی از فشارهای دیگر پشت سر گذاشتیم. شاید بتوانم بگویم که هیچ حقی از دست دادن امتیاز نداشت، سخت ترین دوره بود اما من از بازیکنان دارم و کار می کنم. آدم‌های زیادی در این دو سال من را دست کم گرفته و شایستگی من را در نگرفتند اما خودم را اثبات کردم.

در پاسخ به این که چه پیامی برای خانواده شهدا دارد، گفت: من هر چیزی بگویم مرهمی بر زخم این خانواده‌ها نیست. امیدوارم با این لحظه‌های دور شدن از غم‌هایشان شوند. دوست دارم شادی برد را نه فقط به این دوستان بلکه همه مردم ایران تقدیم کنیم.

سرمربی‌ملی درباره ادامه همکاری با تیم فدراسیون فوتبال ایران توضیح داد: دو نفر درباره حرف من صحبت کردند. من تا ۲۰۲۳ ادامه پیدا می‌کند. من از روز اول می‌دانستم که باید خودم را ثابت کنم ادامه قرارداد منت به موفقیت با تیم‌ملی ایران است. من شرکت با ایران در جام جهانی است.

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر