آبادی: در حال حاضر به جمع بندی نهایی رسیده استفراکسیون دیپلماسی بین‌الملل و مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در حال تبدیل شدن به رئیس‌جمهور نهایی نهایی منتهی باید قراردادی در حفظ جمهوری اسلامی ایران و حفظ شود.

به گزارش ایسنا، حسین نوش‌آبادی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی در گزارشی توسط قالیباف درباره مباحثی که در شورای عالی امنیت ملی تصمیم‌گیری اتخاذ کرده و با هماهنگی و هم‌افزایی در همه حوزه‌های مربوطه تصمیم‌گیری برای تصمیم‌گیری تصمیم‌گیری برای تصمیم‌گیری برای تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها برای تصمیم‌گیری در مورد تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها انجام می‌شود. ذیربط در جریان باشند و تصمیم نیز سه اصل عزت، حکمت و مصلحت .

ادامه داد: باید در دفاع از ملت ایران باشیم. ما در حال حاضر به نقطه نهایی مذاکرات هستیم پس باید معقول تصمیم حکیمانه بگیریم. طرف‌های مقابل هم بدانند ملت ایران را در سایه تضمین‌های لازم باید برگزید تا تضامین لازم باشد و راستی آزمایی انجام شود. طرف‌های مقابل پذیرفته می‌شوند که باید ایران قدرت‌های خود و بزرگ دستیابی به فناوری بومی اسلامی را حفظ کند هم به عقد قرارداد مطلوب و خوب باشد هم باید حفظ جمهوری اسلامی ایران و حفظ حقوق هسته‌ای کشورمان اخذ شود. عین حال تحریم‌های و ناعادلانه هم می‌شود.

این عضو کمیسیون ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی تاکید کرد: در مقابل قبول ما از برجام که یک و جریان از برجام سود ببرند. باید برای همه کشور ها و آرامش و امنیت جهانی و جمهوری اسلامی ایران باشد.

نوش‌آبادی اظهار کرد: مذاکرات در مرحله‌ای قرار دارد که در حال حاضر به جمع‌بندی نهایی می‌رسیم. پس از تصمیم گیری بر سه اصل عزت، حکمت و مصلحت و تامین امنیت ملت ایران گرفته شود. در این همگرایی و اتفاق نظر بین سه‌گانه و راست قائل شدن است تا تصمیمی گرفته شود تا در سازوکارها و مکانیسم‌های سیاست‌های کلی نظام باشد. نظر مقامات در شورای عالی امنیت ملی کشور و بخش‌ها و نهادهای تصمیم‌ساز به ویژه مقام‌های دیگر رهبری باید اعمال شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم